گوشی موبایل  +Redmi K50 Pro
+Redmi K50 Pro یک پرچم دار تمام عیار!

گوشی موبایل +Redmi K50 Pro با دوربین 108 مگاپیکسلی و زوم پریسکوپ عرضه خواهد شد

گفته میشود خط تولید گوشی شیائومی Redmi K50 هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد. به همین سبب اطلاعات بسیار کمی در مورد آن در اختیار ما قرار دارد. با این حال یک راهنما و تحلیل گر مشهور Weibo برخی از مشخصلات کلیدی یکی از اعضای درجه یک این خانواده، یعنی +Redmi K50 Pro را فاش کرده است. مجله خبری دیجی بروز قصد دارد در ادامه به بررسی این اطلاعات فاش شده بپردازد.

احتمال میرود گوشی ردمی +K50 Pro به تراشه قدرتمند Snapdragon 898 مجهز شود. اما هنوز به شکل رسمی هیچ منبع خبری آن را تایید نکرده است. این تحلیل گر مدعی است که گوشی موبایل +Redmi K50 Pro با یک باتری نسبتا حجیم با ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعت، عرضه خواهد شد. سایر اطلاعاتی که توسط وی نشر شده است، حاکی از آن است که دوربین سلفی این گوشی در مرکز و بالای صفحه نمایش به شکل یک دایره کوچک تعبیه شده است. همچنین گفته میشود، حسگر اثر انگشت در زیر صفحه نمایش قرار داده شده است.

گوشی موبایل  +Redmi K50 Pro

وی در ادامه افزود که دوربین اصلی گوشی موبایل +Redmi K50 Pro یک لنز 108 مگاپیکسلی در نظر گرفته شده است. همچنین گفته شده این گوشی از قابلیت دوربین پریسکوپی نیز بهره برده است. اگر این مشخصات فاش شده، درست از آب دربیایند، +K50 Pro یک پرچم دار تمام عیار خواهد بود. نه یک قاتل پرچم دار!

گوشی موبایل  +Redmi K50 Pro

استفاده از تراشه Snapdragon 898 در این گوشی، ما را به این باور میرساند که گوشی موبایل +Redmi K50 Pro در سال جاری عرضه نخواهد شد. زیرا کوالکام معمولا تراشه های شاخص خود را در پایان هر سال اعلام می کند. سپس اولین گوشی هایی که به آن مجهز شده اند، رونمایی میشوند. بنابراین به احتمال زیاد پیش بینی میشود که +K50 Pro در اوایل سال 2022 عرضه خواهد شد.