گوشی POCO M4 Pro 5G
POCO M4 Pro 5G به زودی عرضه خواهد شد

POCO M4 Pro 5G به زودی عرضه خواهد شد

اطلاعات اخیر حاکی از آنند که جانشین گوشی موبایل POCO M3 Pro، تحت عنوان POCO M4 Pro 5G در آینده ای نزدیک عرضه خواهد شد. انتظار ما بر این است که پوکو در طی هفته آینده از این گوشی موبایل جدید خود رونمایی کند. البته قبل از رونمایی، چندین منبع خبری، تعدادی از مشخصات کلیدی این گوشی را افشا کرده است. با مجله خبری دیجی بروز همراه باشید تا به بررسی جزئیات بیشتر این خبر بپردازیم.

گفته میشود در اوایل ماه جاری میلادی، موکول شارما، گوشی جدید POCO M4 Pro 5G را در FCC مشاهده کرده است. وی ادعا میکند که کمپانی پوکو در این جریان، بیان کرده است که عرضه این گوشی در کشور چین، در آینده ای نزدیک اتفاق خواهد افتاد. اما در در حال حاضر، هیچ خبری در مورد عرضه جهانی این گوشی در دسترس نداریم.

گوشی POCO M4 Pro 5G

گوشی پوکو ام 4 پرو فایوجی، اخیرا با شماره مدل “21091116AC” در پورتال بنچمارک Geekbench ظاهر شده است. این امر به دلیل وجود حرف C در شماره مدل، حکایت از آن دارد که M4 Pro 5G خیلی سریع تر از سایر مناطق در کشور چین عرضه خواهد شد.

سایر مشخصات

گوشی موبایل POCO M4 Pro 5G به شکل پیش فرض بر پایه اندروید 11 میباشد. در باب سخت افزار گفته میشود که این گوشی از تراشه مدیاتک Dimensity 700 قدرت میگیرد. این چیپست به کار گرفته شده، شبکه ارتباطی 5G را نیز به ارمغان می آورد. اطلاعات اولیه در مورد حافظه ذخیره سازی این گوشی، از حافظه ذخیره سازی 64 گیگابایت به همراه 4 گیگابایت رم و حافظه ذخیره سازی 128 گیگابایت به همراه 6 گیگابایت رم خبر میداد.

گوشی POCO M4 Pro 5G

اما اخیرا یک منبع خبری مدعی است که میزان رم این گوشی 8 گیگابایت خواهد بود. در مورد ظرفیت باتری این گوشی، فعلا اطلاعی نداریم. اما تعدادی از رندرهای افشا شده، مبنی بر این اند که گوشی جدید پوکو، از شارژ سریع 33 واتی پشتیبانی میکند.

قطعا در روزهای آتی اطلاعات بیشتری در مورد این گوشی افشا خواهد شد. به منظور کسب اطلاعات جدید در حوزه موبایل و تکنولوژی با مجله خبری دیجی بروز همراه باشید.