Mi Power Bank 3 پر قدرت ترین پاوربانک شیائومی
Mi Power Bank 3 پر قدرت ترین پاوربانک شیائومی

در حقیقت پاوربانک های متنوعی برای شیائومی معرفی می شود که یکی از آنها به Mi Power Bank 3 به عنوان پرقدرت ترین و جدیدترین پپاوربانک شیائومی در نظر گرفته شده است.

همانطور که می دانید آنچه که در طراحی یک پاوربانک می تواند نظرها را به خود جذب کند در رابطه با ظرفیت باتری آن می باشد. این ظرفیت باتری می تواند روز به روز بیشتر شود و بنابراین با افزایش آن زمان بیشتری را از آن استفاده نمود. ظرفیتی که برای شیائومی تعریف می شود در حدود سی هزار میلی آمپر ساعت می باشد.

توانایی شارژ کردن این پاوربانک می تواند فراتر از حد تصور شما باشد و در واقع این میزان را بر روی 4 یا 5 بار در نظر گرفته اند. بنابراین شما می توانید تا بارها آن را شارژ نموده و از این میزان شارژ آن نیز کمک بگیرید. اگر شما باتری این پاوربانک را با یک باتری آیفون بررسی کنید و در نهایت مقایسه کنید متوجه خواهید شد که می تواند در حدود ده برابر بیشتر شارژ را انجام دهد.

خصوصیات اصلی در پاوربانک Mi Power Bank 3

 این پاوربانک هوشمند در واقع دو پورت را در درون خود دارد که این دو پورت از نوع یو اس بی هستند. این پورت ها از نوع c می باشد. حتی پورتی از نوع میکرو هم برای اتصال های این چنینی در داخل آن تعریف شده است. سرعت خوبی برای شارژ نمودن وجود دارد که می تواند نیاز شما را برطرف نمایید. شیائومی حتی می تواند گجت های از نوع کوچک را هم شارژ کند بنابراین در نظر داشته باشید که این شارژر تا چه اندازه قدرتمند عمل خواهد کرد.

برای شارژ نمودن دستگاه اصلی شما می توانید سرعت 24 واتی را در نظر داشته باشید و این شارژ را هم از طریق تایپ c انجام دهید. میزان شارژ و سرعتی که برای آن تعریف شده است در شرایط مختلف متفاوت خواهد بود، در واقع می توانید از میکرو در مدت زمان طولانی تر یا از درگاه شارژ اصلی در مدت زمان  کوتاه تری بهره ببرید. بین این دو دستگاه ساعت ها فاصله وجود دارد.

برای این پاوربانک هوشمند گویا شارژری ساخته شده است که در زمان حدودی بیست و نه خرداد از آن رونمایی خواهد شد و در نتیجه با یک قیمت مناسبی هم به فروش می رسد. این قیمت تخمینی 24 دلار می باشد.