MacBook Air
MacBook Air جدید در سال 2022 عرضه میشود

MacBook Air جدید در سال 2022 عرضه میشود

شایان ذکر است که اپل هفته گذشته رویداد Unleashed خود را برگزار کرد. در جریان این مراسم مدل های جدیدی تحت عنوان MacBook Pro 14 و 16 اینچی رونمایی شد. پس از این رویداد که هفته گذشته شکل گرفت، طرفداران این برند محبوب به شدت منتظر نسل بعدی MacBook Air بودند.

مارک گورمن مدعی است که امسال انتظار نداریم اپل مراسم رونمایی سوم داشته باشد. لذا انتظار نمیرود در ادامه سال جاری، مراسم آنپک دیگری را از این شرکت شاهد باشیم. در حالی که قبلا گفته میشد که در ماه نوامبر سال جاری اپل، از مک بوک مینی جدید خود رونمایی خواهد کرد. اکنون گورمن ادعا میکند که مک بوک مینی جدید، همراه با iMac بزرگتر، Apple iMac ، iPhone SE 3 و iPad Pro ، در سال 2022 عرضه می شود.

MacBook Air

گورمن در ادامه اظهار می کند که MacBook Air طراحی کاملاً جدیدی داشته و به تراشه M2 مجهز میشود. این محصول حدود 6 تا 8 ماه آینده عرضه خواهد شد. وی معتقد است که مک بوک ایر 2022، بزرگترین تغییر را در باب طراحی ظاهری، از سال 2010 خواهد داشت. گزارش های دیگر نیز نشان میدهد که مک بوک ایر جدید دارای هسته های گرافیکی بیشتری است. طبیعتا این هسته های بیشتر، سرعت بالاتر دستگاه را رقم میزند.

احتمال میرود دلیل این تاخیر، کمبود چیپست در سراسر جهان باشد. اما یک سناریو دیگر این است که احتمالا اپل با این حرکت خود قصد دارد کاربران را بیشتر مجذوب خود کرده و جلب توجه کند. احتمالا رونمایی و عرضه MacBook Air جدید فروش مک بوک پرو را تحت الشعاع قرار خواهد داد!