گوشی iPhone SE 3
iPhone SE 3 در سال 2022 عرضه خواهد شد

iPhone SE 3 در سال 2022 عرضه خواهد شد

شایعات اخیر حاکی از آن است که در سال 2022 شاهد رونمایی آیفون SE 3 خواهیم بود. گفته میشود اپل به احتمال قوی، در طراحی گوشی iPhone SE 3 از مدل های قدیمی خود الهام خواهد گرفت. همچنین قسمتی از اطلاعات پیش بینی شده، مبتنی بر این است که این گوشی از شبکه ارتباطی 5G پشتیبانی خواهد کرد. با مجله خبری فروشگاه آنلاین دیجی بروز همراه باشید تا به بررسی جزئیات بیشتر این خبر بپردازیم.

پس از رونمایی و عرضه آیفون های پر سر و صدای سری 13، نوبت آن رسیده است که همه توجه ها به آیفون SE جدید معطوف شود! در واقع iPhone SE 3 جایگزین و مدل ارتقا یافته گوشی آیفون SE 2 یا iPhone SE 2020 خواهد بود. مدل آینده iPhone SE 2022، اکنون به شکل موقت iPhone SE 3 نام گذاری شده است. لذا هنوز نمیدانیم که در نهایت این گوشی کدام نام را به خود اختصاص خواهد داد.

شایعات افشا شده تا کنون بیانگر آنند که iPhone SE 3 ، همانند آیفون های سری 13، از تراشه بسیار قدرتمند  A15 Bionic بهره خواهد برد. در واقع اگر این امر صادق باشد، با گوشی بسیار قدرتمندی رو به رو خواهیم بود؛ که احساسی مشابه با استفاده آیفون های سری 13 را به کاربر القا میکند! همچنین پیش بینی های دیگر مبنی بر این هستند که این گوشی جدید از برند اپل، از شبکه ارتباطی 5G پشتیبانی خواهد کرد.

گوشی iPhone SE 3

پیش بینی های ما در مورد Apple iPhone SE 3

همان طور که پیش تر هم بدان اشاره کردیم، ظاهرا آیفون SE 3 با چیپست ارتقا یافته و شبکه 5G عرضه خواهد شد. مطابق با ادعای وبلاگ Macotakara ژاپنی، این گوشی موبایل، از همان طراحی و ابعاد iPhone SE 2020 بهره خواهد برد. یعنی گوشی جدید اپل، دارای یک صفحه نمایش 4.7 اینچی با حاشیه های بزرگ در بالا و پایین خواهد بود. اگر این گمانه زنی ها درست از آب دربیایند، شاهد یک گوشی با فریم و پنل پشتی آلومینیومی خواهیم بود. ظاهرا اپل در طراحی این گوشی از ترکیب قدیمی خود بهره خواهد برد. یعنی مجددا دکمه Home Button و Touch ID به چرخه تولید باز خواهند گشت!

گوشی iPhone SE 3

با وجود آنکه بیشتر پیش بینی ها بر سر تراشه A15 Bionic توافق نظر دارند. اما برخی منابع خبری احتمال میدهند که اپل به منظور کاهش قیمت این دستگاه، از تراشه A14 Bionic استفاده کند. البته در صورت صادق بودن این خبر، باز هم با گوشی قدرتمندی مواجه خواهیم بود. در این راستا لازم به ذکر است که آیفون های سری 12 نیز از تراشه A14 Bionic قدرت میگیرند.

زمان معرفی و تاریخ انتشار

انتظار ما بر این است که آیفون SE 3 در بهار 2022 عرضه شود. همچنین به احتمال زیاد در ماه مارس یا آوریل این گوشی در بازار هند عرضه خواهد شد. البته این پیش بینی ها در مورد زمان انتشار این گوشی، بر اساس تجربه هایی است که در سال های قبل در مورد iPhone SE 2020 داریم.

گوشی iPhone SE 3

به جرات میتوان گفت آیفون جدید SE 3 یک گوشی مهم در سال آینده خواهد بود. زیرا شایعات حاکی از آن است که کمپانی اپل، تولید و عرضه آیفون های مینی خود را متوقف خواهد کرد. بنابراین این گوشی مورد توجه کاربرانی خواهد بود که به گوشی های مقرون به صرفه و جمع و جور از برند اپل علاقه دارند.