ساعت هوشمند Huawei Watch Fit
Huawei Watch Fit با صفحه نمایش آمولد در هند عرضه شد

Huawei Watch Fit با صفحه نمایش آمولد در هند عرضه شد

گفته میشود ساعت هوشمند Huawei Watch Fit از جدیدترین گجت های فناوری است که توسط هواوی در هند عرضه شده است.

ساعت هوشمند Huawei Watch Fit به عنوان اولین ساعت ورزشی با صفحه مستطیلی شکل عرضه شده است. ریشی کیشور گوپتا، معاون گروه کسب و کار مصرف کننده هواوی در هند مدعی است که : HUAWEI WATCH FIT با هدف ایجاد آگاهی بیشتر در مورد سلامتی و تناسب اندام در میان مشتریان، عرضه شده است. وی در ادامه افزود: از دیرباز، هند بازار بسیار مهمی برای هواوی بوده است. اکنون به نشانه قدردانی از همه مشتریان وفادارمان، چنین ساعت هوشمندی را تولید و عرضه کرده ایم.

Huawei Watch Fit

مشخصات ساعت هوشمند Huawei Watch Fit

این ساعت هوشمند از یک صفحه نمایش 1.64 اینچی از جنس AMOLED بهره میبرد. حاشیه های این ساعت هوشمند تقریبا باریک طراحی شده اند. به شکلی که نسبت صفحه نمایش به بدنه، حدود 70 درصد گزارش شده است. صفحه نمایش این ساعت به یک سنسور نور مجهز شده است. این سنسور، روشنایی مطلوب را بدون توجه به شرایط نور محیط تضمین میکند. جالب است بدانید که Huawei Watch Fit دارای 130 فیس واچ یا اصطلاحا تصویر زمینه میباشد.

ساعت هوشمند Huawei Watch Fit

یکی از ویژگی های قابل توجه Huawei Watch Fit این است که دارای 12 دوره متحرک تناسب اندام و 44 تمرین استاندارد تناسب اندام داخلی است. شرکت هواوی ادعا میکند که این برنامه های ساعت هوشمند، به کاربر آموزش رایگان داده و او را از هر مربی ورزشی بی نیاز میکند.

Watch Fit از 96 حالت تمرینی ورزشی پشتیبانی میکند. 11 مورد از این برنامه ها، حالت تمرینی حرفه ای ورزش های محبوب نظیر مانند دویدن، پیاده روی، دوچرخه سواری، شنا و غیره را پوشش می دهد. 85 حالت باقی مانده شامل تمرین تناسب اندام، رقص، ورزش های آبی و غیره است.

ساعت هوشمند Huawei Watch Fit

واچ فیت هواوی قادر است میزان زمان ورزش های اجرایی، ضربان قلب، میزان کالری مصرفی، میزان اکسیژن اشباع شده در خون را بسنجد. همچنین قادر است بر خواب و چرخه های قاعدگی نظارت کند.

باتری و شارژدهی

از نظر عمر باتری گفته میشود که این ساعت هوشمند، با یکبار شارژ شدن میتواند تا 10 روز شارژدهی داشته باشد. علاوه بر آن Watch Fit از فناوری شارژ سریع پشتیبانی میکند. شرکت هواوی خاطر نشان میکند که با پنج دقیقه شارژ، این ساعت میتواند برای یک روز استفاده معمولی پاسخگو باشد. همچنین یک شارژ نیم ساعته، سطح باتری را به 70 درصد میرساند.

قیمت این ساعت در هند حدود 8990 روپیه اعلام شده است. این گجت فناوری هم اکنون از طریق سایت آمازون قابل سفارش میباشد.