ساعت هوشمند Huawei Watch D
ساعت هوشمند Huawei Watch D با قابلیت اندازه‌گیری فشار خون

ساعت هوشمند Huawei Watch D با قابلیت اندازه‌گیری فشار خون

هواوی در آستانه عرضه یک ساعت هوشمند است که به یک ویژگی بسیار نادر مجهز شده است. کمپانی هواوی برای ساعت هوشمند Huawei Watch D خود یک گواهی نامه دریافت کرده است. به واسطه این گواهی نامه هواوی واچ دی قادر است فشار خون کاربر را اندازه گیری کرده و سپس آن را به ثبت برساند.

در این راستا، افشاگران تصاویر تبلیغاتی ساعت هوشمند Huawei Watch D را در شبکه مجازی چینی به نام Weibo به اشتراک گذاشته اند. گزارشات مبنی بر آن است که این ساعت هوشمند در پایان ماه دسامبر سال جاری میلادی رونمایی و عرضه خواهد شد.

گفته میشود این محصول در مراحل پایانی تست خود قرار دارد. آزمایش های صورت گرفته نشانگر آن است که این اسمارت واچ در اندازه گیری فشار خون، واقعا خوب عمل میکند. هواوی Watch D یکی از معدود ساعت های هوشمندی خواهد بود که قادر به اندازه گیری فشار خون است. انتظار میرود هواوی با عرضه این قابلیت منحصر به فرد در کنار طراحی ظاهری زیبا و متفاوت، نظر کاربران را به خود معطوف کند.

ساعت هوشمند Huawei Watch D

جزئیات بیشتر

جالب است بدانید که تمام اسمارت واچ های برند هواوی، یا صفحه نمایشی دایره ای شکل به همراه دو دکمه دارند؛ و یا به صفحه نمایشی مستطیلی شکل با یک دکمه در فریم سمت راست مجهز شده اند. اما ظاهرا هواوی این بار در نظر دارد علاوه بر قابلیت سنجش فشار خون، طراحی ظاهری را نیز تغییر داده و از مدل های مرسوم موجود در بازار فاصله بگیرد.

گفته میشود هواوی واچ D قبلا موفق شده است گواهینامه ای به عنوان یک دستگاه پزشکی را از آن خود کند. اما احتمالا مدتی طول خواهد کشید تا تاییدیه سایر کشور ها را دریافت کند.

نظر شما در مورد ساعت هوشمند جدید برند هواوی چیست؟ اگر از مصرف کنندگان محصولات هواوی بوده اید، تجربه کاربری خود را با ما به اشتراک بگذارید.