طرح احتمالی گوشی Huawei Mate 50
Huawei Mate 50 به احتمال زیاد در ماه اکتبر روانه بازار میشود

Huawei Mate 50 به احتمال زیاد در ماه اکتبر روانه بازار میشود

در ماه ژوئن به شکل گسترده شاهد این شایعه بودیم که شرکت هوآوی دیگر قصد ندارد پرچم دار دیگری از سری p50 را در ماه ژوئیه عرضه کند. همچنین گفته میشد به دلیل ممنوعیت ایالت متحده و محدودیت زنجیره های تامین هوآوی، این برند سری جدید میت (Huawei Mate 50) را منتشر نخواهد کرد.

اما کارشناس ارشد DSCC (یک آژانس تجزیه و تحلیل اطلاعات محصولات) اخیرا مدعی است که برای رونمایی از پرچم دار سری Mate، در سه ماهه چهارم سال برنامه ریزی شده است. به گفته این کارشناس، داوین نارنجو، از طریق فناوری سریع، Huawei Mate 50 را در ماه اکتبر عرضه میکند.

گوشی Huawei Mate 40 pro

در حال حاضر قرار است یک مراسم رونمایی برای برند هوآوی در وین اتریش، در ساعت 15 مورخه 21 اکتبر برگزار شود. شایان ذکر است که تاریخ یاد شده مصادف با 29 مهر 1400 خواهد بود. در واقع این تاریخ برگزاری مراسم جهانی جدید هوآوی اعلام شده است. البته تا کنون این شرکت فاش نکرده است که در جریان این مراسم از چه محصولاتی رونمایی خواهد کرد. اما انتظار میرود هوآوی گوشی های سری P50 را برای بازاهای جهانی خارج از چین عرضه کند.

جزئیات بیشتر خبر

تیزری که در هفته گذشته منتشر شد، دستگاهی را نشان میداد که به نظر میرسد P50 Pro باشد، اما برخی از گمانه زنی ها هم مبنی بر آنند که گوشی موبایل یاد شده در تیزر، Huawei Mate 50 بود! با بررسی دقیق این تیزر میتوان پی برد که دوربین و دکمه تنظیم صدا در این گوشی جدید، با سری P50 مطابقت ندارد. لذا بر شک ما می افزاید که این یک گوشی جدید و احتمالا Huawei Mate 50 میباشد.

طرح احتمالی گوشی Huawei Mate 50

در حقیقت ما به جز تیزر منتشر شده، هیچ اطلاعات دیگری از طراحی و مشخصلات ظاهری گوشی جدید هوآوی سری Mate نداریم. اما پیش بینی میشود که شاهد تنظیمات مشابه دوربین یا تنظیمات بهتر نسبت به سری Huawei P50 باشیم. گمانه زنی ها در مورد تراشه این گوشی جدید، مبتنی بر استفاده از تراشه کوالکام هستند. در حالیکه هوآوی در مدل P50 از تراشه Snapdragon 888 بهره برده بود.

طراحی احتمالی گوشی Huawei Mate 50

در نهایت فارغ از اینکه این گوشی چه موقع وارد بازار جهانی میشود، این احتمال وجود دارد که سری جدید Mate ممکن است بسیار محدود باشد! در واقع باید تا روشن شدن تمام شایعات، تا 21 اکتبر سال جاری منتظر بمانیم تا ببینیم هوآوی چه برنامه ای در نظر گرفته است.

البته مجله خبری دیجی بروز، هر گونه اطلاعات جدید را در این خصوص و تا موعد یاد شده، در اختیار شما همراهان همیشگی قرار خواهد داد.