گوشی Galaxy S22 Ultra
Galaxy S22 Ultra از شارژ 45 واتی پشتیبانی میکند

Galaxy S22 Ultra از شارژ 45 واتی پشتیبانی میکند

شایان ذکر است که گوشی سامسونگ Galaxy S20 Ultra در سال گذشته با شارژ سیمی 45 واتی عرضه شده بود. اما امسال، کمپانی سامسونگ سرعت شارژ گوشی S21 Ultra را به 25 وات کاهش داد. اکنون شایعات حاکی از آن است که در سال آینده سرعت شارژ Galaxy S22 Ultra به 45 وات ارتقا خواهد یافت.

گوشی Galaxy S22 Ultra

منابع رسمی متعددی به شکل صد در صدی ادعا میکنند که Galaxy S22 Ultra از شارژ 45 واتی پشتیبانی خواهد کرد. اما فعلا هیچ منبعی فاش نکرده است که آیا آداپتور شارژر به همراه محصول عرضه خواهد شد یا خیر؟ پیش بینی میشود سامسونگ به بهانه حفاظت از محیط زیست و کاستن از قیمت این گوشی موبایل، شارژر را به همراه خود محصول در جعبه عرضه نکند. لذا کاربر مجبور است برای تهیه آن، هزینه اضافی بپردازد. همچنین رسانه های خبری تا کنون، در مورد سرعت شارژ گوشی های دیگر سری S22 صحبتی به میان نیاورده اند. لذا هنوز نمیدانیم که گوشی های دیگز سری S22 از سرعت شارژ 25 واتی بهره میبرند یا 45 واتی!

گوشی Galaxy S22 Ultra

در مورد ظرفیت باتری، استاندارد 3C اطلاعاتی فاش کرده است. به این صورت که نسخه پلاس از گوشی های سری S22 به یک باتری با ظرفیت 4500 میلی آمپر ساعت مجهز خواهد شد. در حالیکه مدل Galaxy S22 Ultra از یک باتری با ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعت بهره خواهد برد.

گوشی Galaxy S22 Ultra

در نهایت با رونمایی از گوشی های سری S22 سامسونگ چند ماه فاصله داریم. لذا به منظور روشن شدن تمام اطلاعات فاش شده و گمانه زنی ها، ناچاریم تا این مدت صبر پیشه کنیم! البته تا زمان رونمایی این محصولات، مجله خبری دیجی بروز، هر اطلاعات جدید منتشر شده را در اختیار شما همراهان همیشگی قرار خواهد داد.