نمایش ۱ - ۶ کالا از ۶

معرفی برند هایلو
در سال های اخیر با پیشرفت گوشی های هوشمند استفاده از گجت های پوشیدنی و لوازم جانبی به طرز چشمگیری رشد داشته است. برندهای مختلف فعالیت خود را در این زمینه آغاز نمودند و اقدام به تولید گجت های هوشمند کرده اند. این گجت ها شامل ساعت های هوشمند وایرباد ها نیز میشوند. یکی از برندهایی که در زمینه گجت های هوشمند فعالیت میکند هایلو میباشد. این برند با کیفیت چینی محصولاتی از جمله ساعت های هوشمند و ایر باد را به بازار عرضه نموده است. و میتوان گفت دست کمی از برند های موجود در بازار ندارد و نیاز شما به یک ساعت و یا هدفون هوشمند را برآورده میکند.
ایرباد یا هدفون هایلو
ایربادهای TWS هایلو همان هدست های بیسیم یا ایرفون ها هستند. TWS مخفف عبارت  True Wireless Stereo است که به معنای استریو بیسیم واقعی میباشد. این تکنولوژی به شما کمک میکند تا دو گجت صوتی به صورت جداگانه به همدیگر و یا به دستگاه های دیگر متصل شوند. هر دو گوشی های راست و چپ این امکان را دارند تا به صورت مستقل صدا را پخش کنند. این به این معناست که شما این ایرباد یا هدست را میتوانید به دو دستگاه جدا متصل کرده و جداگانه استفاده نمایید. هدست های هایلو صدا را به بهترین شکل بدون تغییر و تاخیر منتقل مینمایند. پنل های این هدست ها فاقد دکمه و کاملا لمسی میباشد. برخی هدست های هایلو حالت گیمینگ را نیز پشتیبانی میکنند و ضد آب و تعریق هستند.

با توجه به کارایی و امکانات، این گجت ها در رده های قیمتی مختلف موجود میباشند. هدفون ها در دو سری GT و T تولید شده اند. شما میتوانید با توجه به نیاز خود یکی از مدل های آن را انتخاب نمایید.
ساعت های هوشمند هایلو
ساعت های هوشمند این برند در دو مدل دایره و مستطیل شکل تولید شده اند. این ساعت های هوشمند در سری های سولار و LS تولید شده اند. این ساعت ها قادر به نمایش اعلانات و پیام های گوشی شما هستند. ساعت های هوشمند توانایی پایش فعالیت های ورزشی، تحلیل ضربان قلب، شمارش قدم و ثبت مقدار و کیفیت خواب را دارند. همچنین میتوانند چند فعالیت ورزشی مختلف را ثبت و پایش نمایند.

برخی مدل های ساعت های هایلو قابلیت ضد آب و گرد غبار بودن را نیز دارند.
هایلو موفق شده است تا عمر باتری های ساعت های هوشمند خود را به 15 تا 30 ساعت افزایش دهد. و خیال شما را از بابت عمر باتری راحت کنند.

اگر شما نیز به یک ساعت هوشمند نیاز دارید میتوانید یک انتخاب هوشمندانه را از بین ساعت های هایلو داشته باشد.

مقایسه ( 0 مورد )