AirPods 3 اپل
MacBook Pro و AirPods 3 در سال 2022 عرضه میشوند

AirPods 3 و MacBook Pro در سال 2022 عرضه میشوند

همان طور که پیش تر شاهد آن بودیم، مراسم رونمایی آیفون 13 برند اپل، بدون رونمایی از مک بوک جدید و ایرپادز 3 به پایان رسید. با این حال، مارک گورمن از بلومبرگ ادعا میکند که آنها در دست تولید اند. لذا تا قبل از پایان سال جاری میلادی رونمایی میشوند. اما برای عرضه AirPods 3 و  MacBook Pro باید تا سال 2022 منتظر بمانیم.

AirPods 3 اپل

چن روز پیش گزارشی از DigiTimes اعلام کرد که AirPods 3 وارد تولید انبوه شده است. مطابق با شایعات و گزارشات قبلی، گفته شده هدست بلوتوثی جدید اپل ممکن است دارای سیستم حذف نویز فعال و صدای فضایی باشد. البته در این راستا شاهد خبرهای بسیار ضد و نقیض بوده ایم! گفته میشود احتمالا کمپانی اپل در طراحی این محصول، از ساقه های کوتاه تری نسبت به نسل پیشین آن بهره برده است. همچنین طبیعتا قیمت بالاتری برای این مدل در نظر گرفته شده است.

AirPods 3 اپل

ظاهرا برای روشن شدن تمام شایعات و گمانه زنی هایی که تا کنون شکل گرفته است، ناچاریم تا زمان رونمایی این محصول صبر کنیم.

مک بوک جدید برند اپل

طبق گفته مارک گورمن انتظار میرود در ماه های پایانی سال، از MacBook Pro ارتقا یافته با نمایشگر های بزرگتر 14 و 16 اینچی رونمایی شود. در واقع این لپ تاپ ها اولین لپ تاپ های برند اپل خواهند بود که با صفحه نمایش مینی LED عرضه میشوند. وی ادعا میکند که اپل MacBook Pro را به چیپست M1X مجهز خواهد کرد.

مک بوک جدید برند اپل

گفته میشود AirPods Pro 2 تا سال آینده وارد بازار نخواهد شد. همچنین در سال آینده شاهد iPad Pro های جدید خواهیم بود. اطلاعات بدست آمده تا کنون حاکی از آنند که آیپد پرو یاد شده، از شارژ بی سیم دو طرفه پشتیبانی میکند. به این معنی که کاربر قادر خواهد بود تبلت را با مگ سیف شارژ کند. همچنین از تبلت برای شارژ ایرپاد خود استفاده کند!

خبرنگار بلومبرگ، اطلاعات جدیدی از محصولات جدید اپل را فاش کرده است! در این راستا وی بیان کرد: در سال آینده شاهد رونمایی از سه مدل اپل واچ خواهیم بود. وی نیز پیش بینی هایی در مورد آیفون های تاشو، عینک AR ارائه کرده است. گفته شده تا تولید و رونمایی از عینک های یاد شده اپل، حدود 2 الی 4 سال فاصله داریم. هر چند ممکن است سری جدید از عینک ها با قابلیت های محدود تر وارد بازار شود.