AirPods 3 اپل
AirPods 3 اپل فردا رونمایی می شود

AirPods 3 اپل فردا رونمایی می شود

در حالی که کمتر از یک روز تا مراسم رونمایی اپل باقی مانده است، مینگ چی کو، تحلیل گر مشهور برند اپل، اعلام کرد که AirPods 3 فردا، در کنار آیفون های سری 13 عرضه میشود. وی ادامه داد ممکن است قیمتی بالاتر از AirPods 2 داشته باشد. با مجله خبری دیجی بروز همراه باشید تا به بررسی جزئیات این خبر بپردازیم.

مینگ چی کو مدعی است که قیمت AirPods 3 به احتمال زیاد بالاتر خواهد بود. زیرا شرکت اپل قصد ندارد تولید و عرضه AirPods 2 را متوقف کند. گفته میشود AirPods 3 همان خط اصلی Airpods اپل را پیش میبرد. شایان ذکر است که نسل اول ایرپادز برای اولین بار در سال 2015 و در کنار آیفون 7 عرضه شد. پس از آن نسل دوم این هدفون ها در سال 2019 رونمایی شد. و اکنون زمان آن رسیده است که از نسل سوم AiPods ها رونمایی شود.

AirPods 3 اپل

جزئیات خبر

اطلاعات فاش شده حاکی از آن است که نسل سوم این ایرپادزها، طراحی ای مشابه با AirPods Pro خواهد داشت. چی کو مدعی است که اپل قصد دارد AirPods 3 را با قیمت بالاتری در کنار ایرپاد 2 بفروشد. برای مشخص شدن قیمت دقیق آن بایستی تا فردا صبر کنیم. اما فعلا این احتمال وجود دارد که ایرپاد 3 با قیمتی بالاتر از قیمت ایرپاد2 ( 159 دلار) عرضه شود. یک احتمال دیگر این است که اپل قیمت ایرپاد 2 را کاهش دهد و ایرپاد 3 جدید را با قیمت 159 دلار عرضه کند.  در ادامه کو بیان میکند که به احتمال قوی، برند اپل تولید ایرپادز 2 را با رونمایی و عرضه ایرپادز 3، متوقف نکرده و همچنان به تولید و فروش آن ادامه خواهد داد.

AirPods 3 اپل

گفته میشود ایرپادز 3 از طراحی نوینی بهره میبرد. با این حال باز هم به ایرپاد پرو فعلی شبیه میباشد. شایعات بدست آمده حاکی از آن است که AirPods 3 از ساقه های کوتاه تری بهره مند است. احتمالا ایرپادز 3 از iOS 15 پشتیبانی خواهد کرد. همچنین کو ادعا میکند که ایرپادز های جدید، فاقد قابلیت نویز کنسلینگ میباشند. ضمنا این هدفون ها از صدای فضایی و بیس بهتر بهره میبرند.

دیجی بروز به محض کسب اطلاعات بیشتر، آن را با شما به اشتراک خواهد گذاشت. اگر جز علاقه مندان به برند اپل هستید، بررسی اتفاقات هیجان انگیزی که در راه است را در روزهای آتی از دست ندهید.