AI Shutter چیست و چه خصوصیاتی را با خود به همراه دارد؟
AI Shutter چیست و چه خصوصیاتی را با خود به همراه دارد؟

باز هم برند شیائومی و باز هم ی خبر بسیار خوب در رابطه با جذابیت های کار با گوشی های آن که از جمله آنها می توانیم به AI Shutter اشاره کنیم.

بررسی های اولیه نشان می دهند که در حقیقت ما با یک کاربرد جذاب روبه رو هستیم و آن هم تقریباً مشابه با تاپ شات وارد عمل می شود. گوشی هایی که پیکسل گوگل نامیده می شوند از چنین قابلیتی بهره می برند تا در نهایت عکس های موجود را با بهترین کیفیت ارائه و ثبت کنند. هرچه شما با کیفیت بیشتری تصاویر موجود را عکسبرداری کنید با جزئیات موجود در آن هم بیشتر همراه خواهید شد.

انواع کد در اپلیکیشن ها

 شما می توانید به راحتی بررسی های اولیه خود را انجام دهید اما این نکته را همیشه به یاد داشته باشید که کدهای موجود برای آشنا شدن با انواع قابلیت ها نمی تواند برای شما مفید واقع شود. شاید برخلاف انتظاری که دارید وارد جریانی شوید که نتوانید آنها را مدیریت کنید. یعنی قابلیت جدیدی به دستگاه شما اضافه نشود و تنها وقت خود را تلف کرده باشید.

 فعالیت شیائومی بر روی AI Shutter

در واقع این گوشی بسیار قدرتمند تمام تلاش خود را برای این قرار می دهد تا رضایت مشتریان را بالا ببرد. به همین دلیل است که از طریق دوربین خود یا همان اپلیکیشنی که دوربین بر پایه آن قرار داده شده قابلیت AI Shutter را نیز اضافه نموده است. این برنامه و اپلیکیشنی که آن را مشاهده می کنیم باید پس از به روزرسانی مورد استفاده قرار گیرد. بنابراین به روزرسانی آن را باید انجام دهید. این به روزرسانی برای رابط کاربری MIUI 12 نیز تأیید شده است.

عملکرد AI Shutter

عملکردی که این سیستم برعهده دارد در حقیقت بدین صورت است که شما در ابتدا تصاویری را در نظر دارید این قابلیت به صورت پشت هم تصاویر را ثبت خواهد کرد و بنابراین اجازه و فرصتی را برای کار دیگر به شما نمی دهد. این سیستم ماشینی است و انسان در آن هیچ دخالتی ندارد. در نهایت از بین همه ی تصاویر موجود یکی از بهترین های آن را انتخاب خواهد کرد و به عنوان عکس اصلی می توانید در نظر بگیرید.

 برای آنکه بتوانید تصاویر زیبایی را به ثبت برسانید در ابتدا باید سوژه موردنظر به دوربین نگاه مستقیم کند و در نهایت چشمان او کاملاً باز باشد. هیچ لبخندی از دیده های دوربین پنهان نیست و لبخند شما را به هر چیزی ترجیح می دهد. علاوه بر این قابلیت مورد نظر قابلیت های دیگری هم وجود دارند که در آینده بسیار نزدیک باید به گوشی شما اضافه شوند. بنابراین تا آن زمان صبر کنید و این تفاوت ها را با همه وجود درک کنید.