5 بازی Netflix
5 بازی Netflix به اپلیکیشن اندرویدی اش اضافه خواهد شد!

5 بازی Netflix هم اکنون در اختیار کاربران قرار گرفت!

طبق گزارشات gsmarena، کمپانی Netflix بازی های جدیدی به اپلیکیشن اندرویدی اش در گوشی های موبایل، به صورت آزمایشی افزود.

اگر تا به حال از برنامه ی اندرویدی نتفلیکس استفاده کرده اید و  فکر می کنید این برنامه چیزی کم دارد، حاضریم شرط ببندیم که نبود بازی را به عنوان ویژگی بسیار مهمی که وجود نداشت، در نظر نمی گیرید.

با این وجود، کمپانی نتفلیکس قصد دارد که با افزودن بازی‌ها به اپلیکیشن گوشی تجربیات جدیدی برای کاربرانش رقم بزند. زمان اجرای بازی های نتفلیکس، در ماه اوت می باشد.

با این حال، اکنون این پلتفرم آماده است تا بازی های نتفلیکس را جهانی کند. از امروز، افرادی که از برنامه نتفلیکس در گوشی اندرویدیشان در سراسر جهان استفاده می کنند، می توانند به پنج بازی جدید این برنامه با نام های:Stranger Things 1984  Stranger Things 3 The Game ،Shooting Hoops ،Card Blast و Teeter Up دسترسی داشته باشند. تنها چیزی که برای استفاده از این بازی ها نیاز دارید خرید یک اشتراک نتفلیکس است. با خرید اشتراک دیگر نیازی به هیچ خرید اضافی، هزینه اضافی و یا خرید درون برنامه ای نخواهید داشت.

5 بازی Netflix

نکات تکمیلی در رابطه با 5 بازی Netflix

برنامه اندرویدی Netflix در گوشی های موبایل، از یک ردیف بازی‌ و تب بازی‌های اختصاصی تشکیل شده است. برای شروع بازی می‌توانید از بین هر کدام یکی را انتخاب و دانلود کنید، در حالی که در تبلت ها، ردیف بازی‌های اختصاصی برایتان نمایش داده می شود همچنین می‌توانید بازی‌ها را از منوی کشویی دسته‌ها نیز انتخاب کنید.

بازی‌های شما به‌طور خودکار با توجه به زبانی که در نمایه نتفلیکس خود به صورت پیش فرض تنظیم کرده‌اید، نمایش داده می‌شوند. اگر به دنبال زبانی خاص برای اجرای بازی هستید و این زبان برایتان در دسترس نباشد، بازی به‌طور پیش‌فرض روی زبان انگلیسی اجرا خواهد شد. لازم است بدانید بازی های جدید نتفلیکس برای کودکان در دسترس نخواهند بود. برخی از بازی‌ها نیز ممکن است نیاز به اتصال به اینترنت داشته باشند، اما برخی دیگر به صورت آفلاین در دسترس خواهند بود.