10 گوشی برتر 
رتبه بندی 10 گوشی برتر  هفته (از 3 آبان 1400)

رده بندی جدید 10 گوشی برتر

10 گوشی برتر به گزارش gsmarena:طبق گزارشات در این هفته شاهد معرفی گوشی های جدیدی از برندهای شیائومی سونی و گوگل بوده ایم. بنابراین طبق رده بندی جدید، گوشی شیائومی مدل ردمی نوت 11 پرو پلاس از گوشی ردمی پرو معمولی، پیشی گرفت و در صدر جدول جای گرفت. در حالی که، گوشی Xperia Pro – I در رده‌ی سوم جدول مشاهده شده است.

در رده‌ی چهارم نیز شاهد گوشی ردمی نوت 11 هستیم. طبق این گزارشات 4 رتبه ی برتر این هفته متعلق به گوشی هایی می باشد که به تازگی معرفی شده اند. رتبه ی پنجم، متعلق به گوشی گوگل پیکسل 6 پرو است که معرفی شده است؛ ولی هنوز در بازار ایران موجود نمی باشد اما قضیه اینجا تمام نمی شود؛ در رده ی ششم نیز، شاهد گوشی جدید شیائومی، با نام 11i Hypercharger، که تنها شایعه‌ای از آن در دسترس است و هنوز معرفی نشده، هستیم.

تنزل جایگاه گوشی آیفون 13 پرومکس در رتبه بندی 10 گوشی برتر

گوشی آیفون13 پرو مکس نیز در دو هفته گذشته از صدر رتبه بندی پایین آمد و همزمان با معرفی گوشی های جدید، این کاهش رتبه سرعت یافت. نهایتا رتبه‌ی آیفون 13 پرومکس به عدد 8 تنزل یافت. این احتمال وجود دارد که همزمان با گذر از دوران اوج گوشی های تازه معرفی شده، شاهد بازگشت آیفون 13 پرومکس به صدر جدول باشیم؛ اما آیا این موضوع برای بازگشت 13 Pro Max کافیست یا خیر؟ برای اطمینان از این موضوع با مجله ی خبری دیجی بروز همراه باشید.

تنها گوشی باقی مانده کمپانی سامسونگ در رده بندی 10 گوشی برتر، گلکسی A52s است که در رتبه نهم جدول قرار دارد؛ این در حالی که گوشی Redmi Note 10 Pro در رتبه 10 رده بندی جای گرفته است.

زمان معرفی و عرضه ی گوشی های جدید

لازم به ذکر است که گوشی شیائومی 11i HyperCharger در حد یک شایعه معرفی شده است. تاریخ دقیق عرضه‌ی این گوشی تا کنون اعلام نشده است. زمان رونمایی دو گوشی ردمی نوت 11 پرو پلاس و ردمی نوت 11 پرو نیز در تاریخ 28 اکتبر مصادف با 6 آبان 1400 بود ولی هنور در دسترس نمی باشد. طبق گزارشات تاریخ معرفی گوشی سونی اکسپریا پرو آی نیز 26 اکتبر 2021 که مصادف با 4 آبان 1400 می باشد. علاوه بر آن گوشی ردمی نوت 11 نیز در تاریخ 28 اکتبر معرفی شد که طبق گزارشات قرار است امروز عرضه شود. جهت دریافت اطلاعات تکمیلی در رابطه با زمان عرضه ی گوشی های جدید با مجله دیجی بروز همراه باشید.

10 گوشی برتر

 

10 گوشی برتر 

10 گوشی برتر 

10 گوشی برتر 

10 گوشی برتر 

10 گوشی برتر 

10 گوشی برتر 

10 گوشی برتر 

10 گوشی برتر