گوگل پیکسل 4 a چگونه ارزیابی می شود؟
گوگل پیکسل 4 a چگونه ارزیابی می شود؟

تصاویری از گوگل پیکسل منتشر شده که توانسته نام  گوگل پیکسل  4 a را برای همیشه در ذهن ها حک کند، با ما همراه باشید تا در خصوص ویژگی های این تصاویر بیشتر توضیح دهیم.

این گوشی جدید با توجه به تصاویری که از آن منتشر شده توانایی آن را دارد تا در سال جدید به عنوان یکی از بهترین های بازار خودنمایی کند. در حقیقت می توانیم این نکته را مدنظر قرار دهیم که گوشی های از این قبیل شاید توانایی بالایی از نظر سرعت کار با سخت افزار مورد نظر را نداشته باشند، اما توانایی آن را دارند تا در سایر زمینه ها فعالیت های خود را نشان دهند.

دو همتای دیگری که برای این گوشی معرفی شده بود از نظر سخت افزار مورد استفاده در بالاترین سطح ممکن قرار داشتند، اما حالا در این گوشی بخش دیگری مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفت که از آن به عنوان بت کننده تصویر فوق حرفه ای می توان یاد کرد. تصاویری که از آن در انواع سایت های خبری منتشر شده است نشان دهنده اهمیت بت تصاویر توسط گوشی می باشد. 

شایستگی بالایی در ثبت تصاویر وجود دارد. تمامی تصاویر موجود از بالاترین حد کیفیت برخوردار هستند. همیشه برای آنکه بتوانیم تفاوت ها را در یک برند با برند دیگر مقایسه کنیم باید این نکته را مدنظر خود قرار دهیم که ردمی نوت 7 نیز در رتبه های برتری قرار گرفته است. در بین گوشی هایی که از سوی برند گوگل منتشر شده این گوشی به عنوان یک میان رده یاد می شود.

معمولاً بررسی تصاویر از طریق شبکه های اجتماعی کار مناسبی نیست. معمولاً زمانی که شما قصد دارید تا آپلود آن را انجام دهید از کیفیت اصلی آن به معنای واقعی بسیار کم می شود، بنابراین کیفیت نهایی را نمی توانید با کیفیت اصل آن مقایسه کنید. پس بهتر است تا از تصاویر در درون سایت ها این وضوح را بررسی کنید.

قضاوت هایی در خصوص این گوشی انجام شده تنها باید در کاربرد آن را بررسی نمود. در واقع یکی از اصلی ترین موارد را می توانیم به ثبت تصاویر با تغییرات نوری بدانیم. این تغییرات نوری روز به روز بهتر می شوند. فضایی که برای بت تصویر از آن استفاده می کنید بسیار اهمیت دارد. این فضا می تواند با باز بودن و بسته بودن حتی با تغییرات نوری خود شما را دچار چالش هایی کند.

به تصاویر دقت کنید. تمامی تضادهای رنگی که وجود دارد از نظر میزان نوردهی و تعادل بین رنگ های گرم و سرد بسیار نقش مهمی را در زیبایی بر جای می گذارد. با گوگل پیکسل  4 a شما به هیچ وجه نمی توانید تصاویری را ببینید که تعادل رنگی آنها به یک حالت آبرنگی تغییر شکل داده باشد.

 خصوصیات مربوط به دوربین این گوشی را می توانیم از نوع یک سنسور 12 مگاپیکسل بدانیم. این سنسور مربوطه به صورت سونی IMX363 کاربرد دارد و ابعاد مربوط به آن از نوع ۱.۴ میکرونی خواهد بود. میزان گشودگی در دیافراگ تا حدود  ۱.۷۳ است. اما از انصاف به دور است تا از کیفیت تصاویر مربوط به دوربین سلفی جلوی آن صحبتی نکنیم. این دوربین در حدود 8 مگا پیکسل خواهد بود.