شیائومی 240 میلیون گوشی Redmi Note رادر 2 روز فروخت!

رکورد عجیب شیائومی با فروش 240 میلیون گوشی Redmi Note در فروشگاه های سراسر جهان!

کمپانی شیائومی پس از رونمایی گوشی های 11 Redmi Note 11 pro Plus ،Redmi Note 11 pro ،Redmi Note، توانست به سرعت گوشی هایش را بفروشد؛ علاوه بر آن شرکت شیائومی بیش از 1000 فروشگاه را برای عرضه محصولاتش در سراسر جهان افتتاح کرد. جالب است بدانید، گوشی های ردمی نوت، در کشورهایی مثل هند و چین به محض موجود شدن در فروشگاه ها، به فروش می رسند، اما گوشی‌های سری Mi شیائومی در بازار هند موفقیت چندانی نداشته‌اند.

گوشی Redmi Note

در اوایل توسعه در بازار هند، این شرکت تا حد زیادی، تنها بر فروش گوشی‌های ارزان‌تر از ۲۰۰ دلار تمرکز کرد که به دلیل قیمت مناسب، توانست فروش خوبی داشته باشد؛ به همین خاطر برند شیائومی از طریق سری ردمی بسیار معروف شد. در دورانی که بیشترین تقاضا برای گوشی‌های قیمت مناسب بود، این استراتژی مؤثر واقع شد.

اکنون، شرکت شیائومی تایید کرده که بیش از 240 میلیون گوشی Redmi Note در سراسر جهان فروخته است. ظاهراً در چند ماه گذشته سرعت فروش شیائومی از 200 میلیون به 240 میلیون در دو ماه گذشته افزایش یافته است. نکته مهم این است که این ارقام فروش شامل سری Redmi Note 11 نمی شود که شیائومی آن را با Redmi Note 11، Redmi Note 11 Pro و Redmi Note 11 Pro Plus آغاز کرده است.

 فروش تصاعدی گوشی Redmi Note

افزایش فروش گوشی یکی از زیربرندهای شیائومی، با نام ردمی، نشان از توسعه ی روز افزون این کمپانی می باشد؛ برای مثال این کمپانی در ماه اگوست بیش از 200 میلیون گوشی هوشمند فروخت، که این تعداد 9 ماه قبل 140 میلیون گوشی گزارش شده بود. طبق این آمار، شاهد افزایش فروش این کمپانی هستیم؛ البته لازم به ذکر است که، گوشی ردمی نوت 9 در  4 ماه حدود 20 میلیون فروش داشته است.

گوشی Redmi Note

مختصری از زیر برند های شیائومی

شیائومی دارای چندین زیربرند می باشد؛ که می توان به می، ردمی و پوکو که در زمینه ی تولید گوشی موبایل فعالیت می کنند، برسیم. برند پوکو از سال 2018 فعالیت خود را آغاز کرد؛ بنابراین، امروزه به عنوان یکی از زیربرندهای اصلی شیائومی شناخه می شود. برند ردمی به دلیل داشتن گوشی‌های جذاب و ارزان‌قیمت، در بازار کشورهای در حال توسعه طرفداران زیادی دارد. لذا، پوکو مناسب کاربرانی است که خواستار ویژگی‌های جذاب‌تری هستند ، ولی در عین حال نمی‌خواهند پول زیادی را بپردازند. در نهایت، شیائومی با گوشی‌های سری Mi ، با خیال راحت می‌تواند بدون در نظر گرفتن محدودیت‌های مختلف، نوآوری‌های متنوعی را عملی کند.

آیا شیائومی میتواند سقف فروش 240 میلیون گوشی Redmi Note خود را بشکند؟

احتمال دارد کمپانی شیائومی با پیش فروش گوشی های ردمی نوت 11 خود، آن هم تنها در بازار چین، رکورد 240 میلیونی‌اش را بشکند. تا به امروز، شیائومی در رابطه با اینکه قصد دارد سری Redmi Note 11 را به صورت جهانی عرضه کند یا خیر، اظهار نظری نکرده است. گزارشات دریافتی نشانگر این است که قرار است دو گوشی Redmi Note 11 Pro و Redmi Note 11 Pro Plus با عنوان 11iHyperCharge و با تکنولوژی جدید شارژ فوق العاده سریع در سطح جهانی و در هند معرفی شوند. با این حال، متاسفانه، تاکنون در رابطه با عرضه ی گوشی  Redmi Note 11 در خارج از چین، اطلاعیه ای منتشر نشده است.