Realme 9 Pro+ 5G
گوشی Realme 9 Pro+ 5G با دوربین 108مگاپیکسلی

مشخصات دوربین Realme 9 Pro+ 5G افشا شد

طبق گزارش های افشا شده ریلمی تلاش می کند تا سری realme 9 خود را روانه ی بازار کند. همانطور که قبلا نیز در رابطه با گوشی های سری Realme صحبت کردیم. این سری شامل 4 گوشی realme 9i ،realme 9 ،realme 9 pro ،realme 9 pro plus می باشد. مشخصات گوشی realme 9i نیز قبلا برایتان شرح داده شده است. در ادامه نیز قصد معرفی مشخصات هم خانواده ی این گوشی، یعنی مشخصات Realme 9 Pro+ 5G را داریم.

مشخصات دوربین گوشی ریلمی 9 پرو پلاس 5جی

مشخصات دوربین گوشی ریلمی 9 پرو پلاس مورد تایید نهاد صدور گواهینامه NBTC قرار گرفته است. علاوه بر آن می توان این مشخصات را نیز در پلتفرم CameraV5 مشاهده کرد. طبق اطلاعات افشا شده توسط NBTC میتوان شاهد وجود یک عدد دوربین سلفی 32 مگاپیکلسی بود که درون ناچ حفره ای قرار گرفته است. این ناچ حفره ای در سمت چپ و بالای نمایشگر جای گرفته است.

توضیحات بیشتر

در رابطه با دوربین های اصلی که در پنل پشتی قرار گرفته اند، دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی خواهد بود که از تکنولوژی EIS پشتیبانی می نماید. در کنار دوربین اصلی گوشی ریلمی 9 پرو پلاس میتوان شاهد 3 لنز دیگر نیز بود. لنز 13 مگاپیکسلی در کنار دو دوربین 8 و 2 مگاپیکسلی باشند که هنوز نوع لنز آن ها مشخص نمی باشد. انتظار می رود که طبق روال همیشگی، دوربین های مذکور لنزهای واید، اولترا واید و ماکرو باشند. البته در رابطه با لنز چهارم نمیتوان اظهار نظری نمود.

Realme 9 Pro+ 5G

مشخصات سخت افزاری گوشی ریلمی 9 پرو پلاس

گوشی ریلمی 9 پرو پلاس قرار است پردازنده ی شرکت مدیاتک با نام Dimensity 810 داشته باشد. نمایشگر ریلمی 9 + pro نیز معادل 6.5 اینچ خواهد بود. علاوه بر آن گوشی مذکور انرژی خود را از یک باتری 5000میلی آمپر ساعتی تامین خواهد کرد.

سخن آخر

متاسفانه اطلاعات بیش از این در دسترس نمی باشد. برای دریافت اخبار تکمیلی در رابطه با گوشی Realme 9 Pro+ 5G با مجله ی خبری دیجی بروز همراه باشید.