One plus 10 pro
گوشی One plus 10 pro با قدرت شارژ عجیب 80 واتی!

گوشی One plus 10 pro با دوربین سلفی عالی و شارژ سریع 80 واتی روانه ی بازار خواهد شد

طبق اطلاعیه های قبلی بایستی در سه ماهه ی اول سال 2022 شاهد رونمایی سری وان پلاس 10 باشیم. یک منبع معتمد چینی مشخصات کلیدی One plus 10 pro را لو داده است. با تکیه بر اظهارات دیجیتال چت استیشن، این گوشی قرار است با یک دوربین سلفی بهتر نسبت به هم خانواده های خود راهی بازار شود. همچنین قدرت شارژی عجیب، یعنی 80 واتی نیز در این گوشی مشاهده خواهد شد.

مشخصات صفحه نمایش گوشی One Plus 10 Pro

گوشی جدید وان پلاس با نام 10 پرو قرار است؛ نمایشگر آمولد LTPO با اندازه ی 6.7 اینچی داشته باشد. نمایشگر one plus 10 pro نرخ نوسازی معادل 120 هرتزی را برای کاربر فراهم می کند. در بخش جلویی صفحه نمایش دوربین سلفی قابل مشاهده است که درون یک ناچ حفره مانند جای گرفته است. این دوربین سلفی در گوشه ی بالا و سمت چپ پنل آمولد قرار گرفته است.

مشخصات دوربین گوشی وان پلاس 10 پرو

کیفیت دوربین سلفی معادل 32 مگاپیکسل است. در بخش پشتی نیز میتوانیم به وجود ماژول دوربین مستطیلی اشاره نماییم که دارای 3 واحد دوربین است. حاشیه های این ماژول دوربین از انجنای زیادی برخوردار بوده و برآمدگی کمی نسبت به صفحه ی پشتی گوشی دارد.

One plus 10 pro این گوشی می تواند با دوربین اصلی 48 مگاپیکسلی واید به همراه لنز دوربین اولتراواید 50 مگاپیکسلی برای ثبت تصاویری با زاویه دید فوق عریض مناسب باشد. لنز سوم نیز سنسور تله فوتو بوده و توان زوم 3 برابری دارد.

قدرت شارژدهی گوشی وان پلاس 10 پرو

قدرت شارژدهی بی سم در این گوشی 50 واتی است. برخی از منابع خبر از قابلیت شارژ قدرتمند و عجیب 80 واتی آن هم سیمی می دهند. اگر این شایعه صحت داشته باشد، گوشی مذکور برای کاربرانی که باتری و شارژدهی برایشان اهمیت بالایی دارد، خبر بسیار خوبی خواهد بود. البته شایعه ی وجود قدرت شارژ 80 واتی در اوپو فایند x4 پرو وجود داشت که درست از آب درآمد. لذا از این اخبار می توان دریافت که شرکت های اوپو و وان پلاس در زمینه ی این سبک از فناوری ها با یکدیگر به صورت مشترک تحقیق می کنند.