گوشی nubia Red Magic 7
گوشی nubia Red Magic 7 با شارژ فوق سریع 165 واتی!

گوشی nubia Red Magic 7 با شارژ فوق سریع 165 واتی!

همان طور که میدانید کمپانی نوبیا ZTE در ماه مارس سال جاری میلادی،  گوشی Red Magic 6 را معرفی کرد. نوبیا رد مجیک 6 با شارژ سریع 66 واتی خود در نزد بسیاری از کاربران محبوب واقع شد. اکنون گفته میشود جانشین آن گوشی تحت عنوان nubia Red Magic 7 میتواند تمام رکوردهای شارژ سریع را در گوشی های موبایل بشکند! این گوشی موبایل اخیرا گواهینامه 3C را دریافت کرده است؛ که از شارژ فوق سریع 165 واتی آن خبر میدهد!

در حال حاضر دو گوشی Red Magic 6 Pro و Red Magic 6s Pro سریع ترین سرعت شارژ را در بین گوشی های نوبیا به خود اختصاص داده اند. جالب است بدانید که این دو دستگاه از سیستم شارژ فوق سریع 120 واتی پشتیبانی میکنند. اما نوبیا قصد دارد با عرضه گوشی موبایل nubia Red Magic 7 انقلابی را در زمینه شارژ گوشی به پا کند!

گوشی Red Magic 6s Pro

جزئیات بیشتر

امروزه سرعت شارژ 120 واتی در برخی از گوشی های برند شیائومی به چشم میخورد. اما اگر نوبیا تصمیم بگیرد که گوشی Red Magic 7 را به صورت جهانی عرضه کند، ممکن است پشتیبانی از شارژ فوق سریع 165 واتی در سطح بین المللی محقق نشود.

در حال حاضر شیائومی اولین کمپانی است که از فناوری HyperCharge 200 استفاده کرده است. گوشی شیائومی Mi 11 Pro با باتری 4000 میلی آمپر ساعتی، در مدت زمانی کمتر از 8 دقیقه از صفر تا 100 درصد فول شارژ میشود! با این حال گفته میشود که فناوری HyperCharge دویست واتی شیائومی در ژوئن 2022 وارد فاز تولید انبوه میشود. بنابراین احتمال اینکه نوبیا رد مجیک 7، از سریع ترین سرعت شارژ بهره ببرد، بیشتر است. چرا که این گوشی اخیرا گواهینامه 3C را از آن خود کرده است.

یکی دیگر از نقاط قوت فوق العاده این گوشی، تراشه قدرتمند آن میباشد. ایستگاه گفتگوی دیجیتال مدعی است که این گوشی موبایل از پردازنده تازه معرفی شده اسنپدراگون 8 نسل 1 بهره خواهد برد. در روزهای آتی و در آستانه رونمایی این گوشی اطلاعات زیادی از آن منتشر خواهد شد. مجله خبری دیجی بروز هر گونه اطلاعات تکمیلی را در این خصوص در اختیار شما همراهان همیشگی قرار خواهد داد.