گیمینگ شیائومی ردمی k50
گوشی گیمینگ شیائومی ردمی k50 با شارژ سریع 120 واتی!

گوشی گیمینگ شیائومی ردمی k50 با شارژ سریع 120 واتی!

گوشی گیمینگ شیائومی ردمی k50 در سال جاری آماده ی معرفی می باشد. کمپانی ردمی در حال آماده شدن برای معرفی چندین گوشی هوشمند در سال جاری است. این برند احتمالا سال جدید را با عرضه ی سری Redmi K50 آغاز خواهد کرد.

جدیدترین اخبار در رابطه با Redmi K50 Gaming Edition

در جدیدترین اخباری که در رابطه با گوشی redmi K50 در یک پلتفرم چینی مشاهده شده است، مشخصاتی از نسخه ی گیمینگ شیائومی ردمی k50 دیده می شود. این منبع مشخصات باتری و قدرت شارژ آن را تایید نموده است. در این راستا، گوشی redmi K50، از یک باتری با شماره مدل 21121210C انرژی خود را تامین میکند. از همه مهم تر، قدرت شارژ سریع 120 واتی نسخه ی گیمینگ شیائومی ردمی k50 است. مشاور معروفی از دیجیتال چت استیشن در ویبو نیز قدرت شارژ 120 واتی گوشی مذکور را تایید میکند.

مشخصات سخت افزاری از گوشی redmi K50 Gaming Edition

منبع مذکور، ویژگی های دیگری از مدل گیمینگ redmi K50 افشا کرد. با توجه به این که گوشی مذکور نسخه ی گیمینگ می باشد. لذا برای تامین قدرت خود تراشه ای قوی نیاز دارد. با تکیه بر منابع افشاکننده، تراشه ی تامین کننده ی قدرت در این گوشی، دایمنسیتی 9000 است. این تراشه مبتنی بر لیتوگرافی 4 نانومتری شرکت TSNC تولید میشود.

چیپست مدیاتک Dimensity 9000، یکی از پردازنده های پیشرفته در صنعت است. تراشه ی مذکور از پردازنده سیگنال تصویر 18 بیتی HDR-ISP استفاده می کند. تراشه ی دایمنسیتی 9000 به خوبی میتواند 3 دوربین در ردمی K50 را قادر سازد تا با کیفیت HDR فیلم برداری کنند. این قابلیت به همراه صرفه جویی در مصرف باتری صورت میگیرد.

گیمینگ شیائومی ردمی k50همانطور که دیدید، برند ردمی، زیربرند شیائومی این گوشی را برای گیمر ها طراحی کرده است. با تجهیز قابلیت های مهمی مثل قدرت شارژ بالا، فیلم برداری قوی، در کنار تراشه ی قدرتمند به خوبی میتواند نیازهای یک گیمر را فراهم کند.

گزارشات دیگری از منابع متعدد، خبر از محافظت لایه ی خارجی نمایشگر این گوشی با گلس کورنینگ گوریلا ویکتوس می دهند. المان های طراحی در این گوشی از نسخه ی قبلی یعنی Redmi K40 Gaming Edition الهام گرفته است. گویا گوشی ردمی k50 گیمینگ ادیشن، همانند ردمی k40 گیمینگ ادیشن می تواند از تریگرهای فیزیکی پاپ آپ در فریم کناری بهره ببرد.

از نظر نرم افزاری نیز این گوشی میتواند رابط کاربری جدیدا معرفی شده ی شیائومی، یعنی MIUI 13 را اجرا نماید. این رابط کاربری به خوبی میتواند بر پایه ی اندروید 12 اجرا شده و قابلیت های جدیدی برای کاربرانش فراهم آورد.

زمان عرضه گوشی ردمی K50 گیمینگ

انتظار می رود redmi K50 گیمینگ به همراه سایر گوشی ها در سری redmi k50 در سه ماه اول سال 2022  میلادی راهی بازار شوند. قیمت گوشی Redmi K50 gamin edition و عرضه ی بین المللی آن هنوز مبهم است. لذا نمیتوان در این موارد اظهار نظری نمود.