گوشی گوگل پیکسل 7
گوشی گوگل پیکسل 7 زودتر از آنچه انتظار میرفت عرضه میشود

گوشی گوگل پیکسل 7 زودتر از آنچه انتظار میرفت عرضه میشود!

گوگل نسل فعلی گوشی های هوشمند پرچمدارش یعنی گوشی پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو را در اواخر سال گذشته عرضه کرد. گوشی های گوگل پیکسل 6 و 6 پرو اولین گوشی هایی از این شرکت بودند که به پردازنده Tensor که متعلق به خود کمپانی است مجهز شدند. اکنون نیز شرکت گوگل در حال آماده سازی خود برای عرضه گوشی گوگل پیکسل 7 و گوگل پیکسل 7 پرو به عنوان جانشینی برای گوشی های سری گوگل پیکسل 6 می باشند. اخیرا اطلاعات جدیدی در رابطه با گوشی های گوگل Pixel 7 منتشر شده است که عرضه زودهنگام آن ها را نشان می دهد. اگر آخرین گزارشات صحت داشته باشند گوشی های گوگل پیکسل 7 زودتر از زمان تخمین زده شده راهی بازار می شوند.

گوشی گوگل پیکسل 7

زمان عرضه سری پیکسل 7

گزارشاتی که قبلا وجود داشت؛ زمان عرضه گوشی گوگل Pixel 7 را ماه دسامبر نشان می دادند. اما اکنون این احتمال وجود دارد، گوشی Pixel 7 زودتر از ماه دسامبر معرفی شود. یعنی زمان عرضه Google Pixel 7 احتمالا به ماه اکتبر منتقل می شود.

صفحه نمایش گوشی پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو

انتظار می رود که گوشی پیکسل 7 دارای صفحه نمایش 6.3 اینچی باشد. در حالی که گوشی Pixel 7 Pro به عنوان گوشی برتر از سری پیکسل 7، با صفحه نمایشی کمی بزرگتر و اندازه 6.7 اینچی عرضه خواهد شد. گفته می شود مدل پرو، از نرخ نوسازی 120 هرتزی پشتیبانی می کند و صفحه نمایشش نیز از نوع پنل LTPO خواهد بود.

گوشی Google Pixel 7

از سوی دیگر، اعلام شده است که گوشی پیکسل 7 معمولی، صفحه‌ نمایش غیر LTPO دارد و نرخ نوسازی 90 هرتزی را ارائه می‌کند. گوشی گوگل Pixel 7 در مقایسه با گوشی نسل فعلی یعنی Pixel 6، کوچکتر و باریکتر خواهد بود. به این معنی که گوگل در ساخت گوشی Pixel 7 از باتری کوچکتری نسبت به گوشی Pixel 6 استفاده خواهد کرد.

چیپست گوشی Google Pixel 7 و Google Pixel 7 Pro

قلب تپنده ی گوشی گوگل Pixel 7 تراشه ای متعلق به خود کمپانی بوده و Google Tensor نام دارد. رندرهایی که اخیرا از گوشی گوگل پیکسل 7 به بیرون درز کرده است نشان می دهد که طراحی ظاهری گوشیGoogle Pixel 7 همانند نسل قبلی بوده و بدون تغییر می باشد. اما از بابت مشخصات داخلی ارتقاهایی وجود دارد.