گوشی گوگل پیکسل 6
گوشی گوگل پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو فردا عرضه می شود

گوشی گوگل پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو فردا وارد بازار می شوند

گوشی گوگل پیکسل 6 : هفته‌ی پیش گوگل در معرفی گوشی های جدید خود ویژگی هایی را برای آن ذکر کرده بود. شایعات نشان می دهند که فردا این گوشی به همراه تمامی ویژگی های مذکور وارد بازار می شود.

کابران به محض خرید و راه اندازی این گوشی می بایست آپدیت جدیدش را نیز نصب کنند تا بتوانند از ویژگی های جدیدی که قبلا معرفی شده بود, بهره‌مند شوند. از ویژگی های خاص این گوشی میتوان به پاک کن جادویی آن نیز اشاره کرد. کاربرد پاک‌کن جادویی در گوشی پیکسل 6 و 6 پرو برای حذف یک آیتم از یک عکس به خصوص می باشد.

این گوشی جدید کمپانی گوگل با نسخه فریمور SD1A.210817.036.A8 برای مشتریان کمپانی Verizon و در نسخه‌ی SD1A.210817.036 برای سایر کاربران ارائه می‌شود.

گوشی گوگل پیکسل 6

پس از نصب چه باید کرد؟

ابتدا تنظیمات دستگاه را کامل انجام دهید. بعد از انجام تنظیمات به‌روزرسانی به‌طور خودکار در پس‌زمینه دانلود و نصب می‌شود، اما اگر دانلود خودکار صورت نگرفت، می‌توانید از مسیر زیر به صورت دستی آن را نصب کنید.

تنظیمات > سیستم > منوی به‌روزرسانی سیستم

 اطلاعیه گوگل در رابطه با گوشی های پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو

در صورتی که گوشی پیکسل 6 را قبل از تاریخ 28 اکتبر خریداری کردید این احتمال وجود دارد که آپدیت جدید برایتان فعال نشود. ممکن است بدانید که عرضه ی این آپدیت ها با زمان بندی خاص و به صورت مرحله ای صورت می ‌گیرد. لذا اگر این آپدید فعال نشد می‌توانید بعد از تاریخ 28 اکتبر این اپدیت را نصب نمایید.

مختصری از خصوصیات

گوشی 6 Google Pixel و Pixel 6 Pro از تراشه‌ی داخلی کمپانی گوگل با نام Tensor استفاده می کند. ما در مدل پیکسل پرو شاهد صفحه نمایشی با وضوح بالاتر، همچنین دوربین سلفی با وضوح بالاتر همچنین یک واحد تله فوتو 48 مگاپیکسلی و یک باتری بزرگتر هستیم. مدل Pro از یک باند فوق عریض یا UWB نیز پشتیبانی می کند.