گلکسی a23
گوشی گلکسی a23 در دو نسخه ی 4 جی و 5 جی

گوشی سامسونگ گلکسی a23، در دو نسخه ی 4g و 5g روانه ی بازار خواهد شد

همانطور که می دانید کمپانی سامسونگ گوشی گلکسی A22 خود را در دو نسخه ی 4G و 5G و در ماه ژوئن معرفی کرده بود. همچنین می دانید که گوشی آ22، با دوربین اصلی 48 مگاپیکسلی معرفی شده بود. اکنون گزارشات خبر می دهند که شرکت سامسونگ قرار است یک نسخه ی بالاتر یعنی گوشی Galaxy A23 را به بازار عرضه نماید.

مشخصات اجمالی گلکسی a22

گوشی گلکسی a22 با یک پنل دوربین مربعی در بخش پشتی گوشی روانه ی بازار شده بود. در بخش پشتی شاهد 4 عدد لنز هستیم. کیفیت دوربین اصلی سامسونگ a22، 48 مگاپیکسل است. در کنار آن سه لنز دیگر نیز وجود دارد. یک لنر 8 مگا پیکسلی اولترا واید، سنسور 2 مگاپیکسلی عمق و سنسور 2 مگاپیکسلی ماکرو می باشد. احتمال قوی نسخه ی بالاتر از خود می توانیم شاهد وجود ارتقاهایی باشیم.

 گلکسی a23

مشخصات دوربین سامسونگ galaxy a23

گوشی گلکسی a23 قرار است یک دوربین اصلی در پنل پشتی با کیفیت 50 مگاپیکسلی داشته باشد. این خبر از انتشارات هلندی GalaxyClub به بیرون درز کرده است. این منبع همچنین ادعا می‌کند که گوشی گلکسی A23 همانند نسل قبلی خود قرار است در نسخه‌های 4G و 5G به بازار عرضه شود. با این حال، این احتمال وجود دارد که هر دو مدل به صورت جهانی عرضه نشود و تمامی مناطق هر دو نسخه را دریافت نکنند.

مشخصات باتری سامسونگ گلکسی a23

در حالی که بقیه مشخصات galaxy A23 سامسونگ ناشناخته مانده است، این منبع می گوید که ما می توانیم این گوشی هوشمند را با باتری 5000 میلی آمپر ساعتی ببینیم.

زمان عرضه و قیمت گلکسی a23

مشخص نیست که شرکت سامسونگ دقیقاً چه زمانی گلکسی A23 را معرفی می کند. تا دریافت اطلاعات تکمیلی با مجله ی خبری دیجی بروز همراه باشید.