گوشی گلکسی اس 20 اولترا با محافظی که مقاومت ندارد!
گوشی گلکسی اس 20 اولترا با محافظی که مقاومت ندارد!

در بین گوشی های برند سامسونگ برای یکی از آنها اتفاقی مهم رخ داده که این اتفاق به شکسته شدن محافظ مربوط به دوربین نسبت داده می شود.

شکسته شدن گلکسی اس 20 اولترا از لحاظ محافظ صفحه هیچ مشکلی ندارد، اما از نظر محافظ دوربین عملکرد بسیار ضعیفی را از خود نشان داده است. محافظ صفحه ای که شکسته شده برای دوربین اصلی بوده، در حالی که این صفحه باید به صورت کامل محافظت خود را در برابر هر نوع ضربه ای نشان دهد، این شرایط را نداشته و در واقع با مشکلاتی همراه بوده است.

برای این سری از گوشی ها اتفاقات متفاوتی رخ داده است، که در بین آنها یکی از مهم ترین را می توانیم به گلکسی ها نسبت دهیم. در حقیقت این برند از اتفاقات خاص در امان نیست. بررسی های اولیه در رابطه با این محصول نشان می دهد که پس از کمی کار کردن با آن به شدت گرم شده و می تواند به اجزای گوشی آسیب برساند.

تراشه ای که برای آن معرفی شده از نوع اکسینوس ۹۹۰ بوده که نسبت به سایر تراشه ها شاید کمی متفاوت باشد، اما برخلاف تصورات موجود این نوع تراشه عملکرد خوبی را از خود نشان نداده است. یک تحلیل ساده از آن نشان می دهد که این مدل از گلکسی با نام اس 20 باگ های فراوانی را به خود راه داده است.

حتی دوربین اصلی در این برند به نسبت سایر گوشی ها عملکرد ضعیف تری را از خود نشان داده است. علاوه بر این ضعف ها مقاومت نداشتن ماژول دوربین را می توان به آن اضافه کرد. طراحان باید بتوانند تا بهترین کارکرد را نشان دهند، بنابراین این ضعف موجود باید برطرف شود. این ضعف در محافظ صفحه به حالتی اطلاق می شود که گوشی هیچ ضربه ای را به خود راه نداده است. 

در ابتدا این ضعف بر روی صفحه به صورت دقیق مشخص نیست، اما رفته رفته ترک ها بیشتر می شوند و این شکستگی بیشتر به چشم می آید.

 با وجود چنین اعتراضات و ایراداتی که نسبت به این گوشی در نظر گرفته اند هیچ توجهی به آن نشده است. برند سامسونگ باید نسبت به این اتفاقات عکس العاملی نشان دهد. برای آنکه این مشکل از بین برود، هر کاربر باید در حدود چهارصد دلار هزینه را تقبل کند. قبول چنین هزینه ای برای برخی از افراد بسیار سخت است.