آپدیت جدید گوشی وان پلاس 7 و 7 پرو

رفع ایراد صفحه تماس در آپدیت جدید گوشی وان پلاس

به نظر می‌رسد این روزها برندهای چینی که در زمینه ی تولید موبایل فعالیت می کنند، قصد دارند بازار گوشی موبایل در سرتاسر دنیا را تحت سلطه خود درآورند. علت این امر نیز افزایش روز افزون برندهای چینی موبایل در بازار است، برای مثال وان پلاس یکی از همین برندهای چینی است که از سال 2013 پا به این عرصه گذاشت و تا امروز شاهد دستاوردهای زیادی از این برند بوده‌ایم.

گزارشات حاکی از آن است که به زودی شاهد عرضه ی آپدیت جدید کمپانی One Plus برای مدل های وان پلاس و وان پلاس پرو خواهیم بود. در آپدیت جدید ایرادات مربوط به صفحه تماس One Plus رفع می شود. عرضه آپدیت جدید به معنی ارتقا به اندروید 12 نمی باشد و همچنان ورژن اندروید این گوشی ها اندروید 11 خواهد بود.

گوشی وان پلاس

ورژن جدید اندروید گوشی وان پلاس با نام OxygenOS 11.0.4.1

آپدیت جدید وان پلاس با نام OxygenOS 11.0.4.1 ارائه می شود. همانطور که از نامش پیداست این آپدیت قرار است بر روی اندروید 11 اجرا گردد. کمپانی وان پلاس قرار است بخش امنیت گوشی های One Plus 7 و One Plus 7 Pro را نیز آپدیت کند که این آپدیت همزمان با بروزرسانی و رفع ایراد تاخیر در لود صفحه تماس خواهد بود .

این آپدیت قرار است، مشکل قدیمی و اساسی که در گوشی های وان پلاس وجود داشت، مثل تاخیر در لودکردن صفحه تماس های ورودی را رفع کند. طبق ادعای شرکت وان پلاس در عرضه ی آپدیت جدیدش، پس از نصب آپدیت توسط کاربران دیگر با مشکل دیر بالا آمدن صفحه ی تماس ورودی که این تاخیر بسیار ملموس بود، مواجه نخواهند شد.

گوشی وان پلاس

کمپانی One Plus قرار است که نسخه ی جدیدش را با نام  11.0.4.1GM57BA برای گوشیOne Plus 7 در اتحادیه ی اروپا عرضه نماید و نسخه ی 11.0.4.1.GM57AA را به صورت جهانی ارائه کند. این درحالی است که برای گوشی One Plus 7 Pro نیز نسخه ی 11.0.4.1GM21BA را در اروپا عرضه کرده و نسخه ی 11.0.4.1.GM21AA را در سایر مناطق عرضه خواهد کرد.

توضیحات بیشتر

طبق روال سابق و همیشگی، عرضه‌ی آپدیت به صورت مرحله ای می باشد و امکان دارد این آپدیت برای تعداد محدودی از گوشی ها فعال شود. علت مرحله ای بودن ارسال آپدیت برای گوشی وان پلاس، رفع مشکلات احتمالی موجود در این آپدیت ها می باشد. توجه داشته باشید که عرضه آپدیت برای کاربران ساکن در منطقه اتحادیه اروپا با تاخیر بیشتری نسبت به سایر مناطق صورت می گیرد.