تصاویر گوشی جدید Honor X20 فاش شد

آنر ماه گذشته گوشی Honor X20 SE را رو نمایی کرد. اخبار جدید از این شرکت نشان میدهد، یک تلفن هوشمند جدید به نام X20 در راه است. دو عکس از این دستگاه توسط یک منبع موثق چینی منتشر شده است.

دیجی بروز همراه شماست.

به نقل از Digital Chat Station ، هنوز در چین عشق به صفحه نمایش تخت وجود دارد. به همین دلیل است که Honor تصمیم گرفته از ساخت گوشی با شیشه خمیده 2.5D چشم پوشی کند .

تصاویر نشان می دهد که یک دوربین جلویی دوگانه در پشت سوراخ پانچ به شکل قرص در سمت چپ وجود دارد. کلید پاور قابل مشاهده نیست. به این معنی که دقیقاً زیر دکمه تنظیم صدا قرار دارد و به عنوان اسکنر اثر انگشت نیز عمل می کند.

طراحی قاب پشتی دارای سه دوربین و یک فلاش LED است که به شکل مربع است. این طراحی مشابه گوشی های هوشمند Huawei Mate 30 است و حتی هواوی nova 8i که به تازگی معرفی شده است.

با نگاهی به تنظیمات ، به نظر می رسد که یک دیافراگم بزرگ و دو دیافراگم کوچک وجود دارد. به این معنی که ما در بررسی ه‍ا به ترکیب دوربین اصلی +دوربین عمق + لنز عمودی میرسیم. احتمالا گوشی Honor X20 پرچمدار سری X خواهد بود.

باید دید که آیا شعار ساخت تلفن های هوشمند مقرون به صرفه با صفحه نمایش و باتری بزرگ که مناسب سرگرمی و نمایش ویدئویی است، میتواند آنرا ایکس ۲۰ را پرچمدار کند؟