Google Pixel 6
Google Pixel 6 در 8 کشور عرضه خواهد شد

روز گذشته گوگل با افشاء مشخصات و ویژگی های Google Pixel 6 و Google Pixel 6 Pro بمب بزرگی را در فضای فضای مجازی رها کرد. علاوه بر اینکه توانستیم دید کاملی بر طراحی ظاهری سری Google Pixel 6 داشته باشیم، گوگل همچنین از سیستم روی چیپ جدید و اختصاصی خود نیز رونمایی کرد. چیپست جدید Google Tensor نام دارد. در این رونمایی گوگل اطلاعات نسبتاً خوبی از عملکرد این چیپست نیز ارائه داد. حال قبل از رونمایی اصلی سری Google Pixel 6 اطلاعات نسبتاً مناسبی از ویژگی های سری جدید پیکسل داریم. علاوه بر آن به کمک سایت تکنولوژی XDA developers از بازار های اصلی فروش محصول جدید گوگل نیز خبر دار شده ایم. در ادامه برای بررسی بیشتر اخبار پیرامون گوگل پیکسل 6 با دیجی بروز همراه باشید.

طراحی ظاهری سری جدید پیکسل

تا کنون هزاران عکس افشا شده از طراحی های ظاهری سری 6 پیکسل منتشر شده بود. حال اما خوشبختانه گوگل عکس های رسمی از طراحی های ظاهری این سری را منتشر کرده است. سری جدید پیکسل دارای دو عضور Google Pixel 6 و Google Pixel 6 Pro می باشد. این اولین باری است که یک عضو از خانواده ی پیکسل را با پسوند Pro مشاهده می کنیم. قبل از این گوگل بیشتر از پسوند XL برای گوشی پرچمدار خود استفاده می کرد.

عکس های جدید منتشر شده به وسیله ی گوگل نشان می دهد که تصاویر فاش شده ی قبلی در فضای مجازی صحت بالایی داشته اند. هر چند تنوع رنگی بالای این سری همه را شگفت زده کرده است. طبق اطلاعاتی که گوگل اعلام کرده سری جدید پیکسل دارای فریم آلومینیومی می باشد. در مورد جنس قاب پشتی حرفی به میان نیامده است. اما قاب آلومینیومی به احتمال فراوان به این معنا است که در بخش پشتی این گوشی قاب شیشه ای را خواهیم داشت.

Google Pixel 6

مشخصات سخت افزار جدید Google pixel 6

مدت ها قبل شایعاتی مبنی بر قطع همکاری بین گوگل و کوالاکام به گوشی می رسید. این شایعات عنوان کرده بودند که گوگل قصد دارد، از چیپست اختصاصی خود در سری جدید پیکسل رونمایی کند. حال گوگل تایید کرده که نام تجاری این چیپست جدید Google Tensor خواهد بود. گوگل ادعا کرده که این چیپست دارای بیشترین لایه های امنیتی بین تمامی گوشی های هوشمند بازار خواهد بود. مطلبی که گوگل فاش کرده، ادعای بسیار بزرگی است. گوگل نیز اطلاعات جامعی و بیشتری در این مورد ارائه نداده است. از گوشه و کنار مشخصات دیگری نیز در مورد سری پیکسل ارائه شده است. این مشخصات از این قرار می باشند.

صفحه نمایش 6.7 اینچی با رزولوشن QHD پلاس و نرخ بروز رسانی 120 هرتز. در بخش پشتی نیز یک ترکیب دوربینی سه گانه را داریم. این ترکیب شامل یک لنز عریض، یک لنز الترا واید و یک لنز تله فوتو با قدرت بزرگ نمایی 4 برابری می باشد.

Google Pixel 6 در کدام کشورها عرضه خواهد شد؟

صفحات فرود (Landing Pages) رسمی سری پیکسل 6 به صورت زنده در هشت کشور راه اندازی شده است. این مسئله به این معنی است که سری جدید پیکسل دست کم در این هشت کشور عرضه خواهد شد. این کشور ها عبارتند از: آمریکا، بریتانیا، استرالیا، کانادا، فرانسه، آلمان، ژاپن و تایوان. همانطور که مشاهده میی کنید با لیست بلند بالایی مواجه نیستیم. اما هنوز نمی توان با قاطعیت در مورد محل های اصلی عرضه یری Google Pixel 6 نظر داد. و باید منتظر اخبار رسمی گوگل در این باره باشیم.