گوشی اوپو رنو 7
گوشی های اوپو رنو 7 مجهز به سنسور IMX 709 خواهند بود

گوشی های اوپو رنو 7 مجهز به سنسور IMX 709 گوشی سونی می باشند

کمپانی اوپو امروز تایید کرد که قرار است گوشی های اوپو رنو 7 را در تاریخ 25 نوامبر، یعنی دو روز دیگر به بازار چین عرضه کند. سری رنو7 جزو اولین گوشی های اوپو خواهند بود که از سنسور IMX709 پشتیبانی می کنند. این سنسور قرار است درون دوربین سلفی گوشی های رنو 7 قرار گیرد.

گوشی اوپو رنو 7

با افزودن سنسور IMX709 سونی به گوشی های رنو7 کیفیت دوربین سلفی آن ها نسبت به دوربین سلفی Reno6 Pro، ارتقا خواهد یافت. همچنین با افزودن این سنسور به دوربین سلفی حساسیت به نور 60 درصد افزایش می یابد. همچنین حساسیت به نویز در دوربین این گوشی نسبت به رنو 6 پرو، 35 درصد افزایش می یابد. همانطور که گفتیم ارتقا در دوربین های سری 7 رنو را مدیون این سنسور خواهیم بود.

گوشی اوپو رنو 7

شرکت اوپو صراحتا اعلام نموده است که تنها گوشی های رنوی جدیدش، با نام های رنو 7و رنو 7پرو از قابلیت IMX709 در دوربین سلفی هایشان بهره مند خواهند بود. کمپانی OPPO در رابطه با گوشی Reno7 SE سخنی به میان نیاورده است. لذا مشخص است که این گوشی قرار نیست از قابلیت IMX709 بهره مند شود.

شرکت OPPO علاوه بر اطلاعیه ی خود، ویدیوی کوتاهی در پلتفرم  Weibo، منتشر نموده است که به خوبی ارتقا کیفیت دوربین های رنو 7 و رنو 7 پرو را به رخ می کشد.

گوشی اوپو رنو 7

نوری جذاب در اطراف دوربین سلفی گوشی رنو 7پرو

اوپو در رابطه با گوشی RENO 7 PRO نیز اعلام کرده است که قرار است، شاهد نوری در اطراف دوربین سلفی نیز باشیم. گویا کارکرد این چراغ هنگام دریافت نوتیفیکشن در گوشی نمایان خواهد شد. طبق  سخنان اوپو، این قابلیت تنها قرار است برای رنو7 PRO وجود داشته باشد نه گوشی 7 Reno معمولی.

گوشی اوپو رنو 7

طبق اطلاعات منتشر شده، شرکت اوپو انواع گوشی های رنو را که شامل سه گوشیreno7  reno7 pro، reno7 se می باشند در 25 نوامبر عرضه خواهد کرد. گویا چینی ها قرار نیست از گوشی رنو7 پرو پلاس، آن هم در رویداد 25 نوامبر بهره مند شوند.

متاسفانه اوپو اطلاعات زیادی از سری رنو 7 منتشر نکرده است. به محض دریافت اطلاعات جدید از طریق دیجی بروز مگ اطلاع رسانی خواهیم کرد.