گوشی موتو Edge X30
گوشی موتو Edge X30 با دوربین سلفی زیر صفحه نمایشگر

آیا قرار است گوشی موتو Edge X30 را با دوربین سلفی زیر صفحه ی نمایش ببینیم؟

به نقل از جی اس ام آرنا، امروز خبر جدیدی در رابطه با مشخصات دوربین سلفی گوشی موتورولا موتو Edge X30 منتشر شده است. این خبرگزاری اعلام نموده است که گویا موتورولا در گوشی جدید خود قرار است دوربین سلفی را زیر صفحه نمایشگر قرار دهد. با این اقدام موتورولا، صفحه نمایش می تواند بدون دوربین سلفی به نظر برسد. در ادامه به توضیح مفصل آن می پردازیم.

گوشی موتو Edge X30

چن جین، مدیر کل موتورولا، تصویری از صفحه نمایش گوشی موتو edge x30 منتشر نموده است. همچنین متنی نیز منتشر نمود که نشان از تایید دوربین سلفی زیر صفحه نمایش دارد. علاوه بر آن، هم زمان تصویر جدیدی نیز در اکانت ویبوی این کمپانی منتشر شد. این تصویر نیز تایید می کند که قرار است شاهد چنین گوشی ای باشیم.

مدیر کل موتورولا درباره ی گوشی موتو Edge X30 چه می گوید؟

چین جین، مدیر کل موتورولا، در این باره گفته است که تنها نسخه ویژه ای در خانواده ی این گوشی ها می تواند از قابلیت مذکور بهره ببرند. این به معنی وجود انواع مختلفی از گوشی های موتورولا در این خانواده اشاره می کند.

گوشی موتو Edge X30

بدیهی است که اجرای این اقدامات کمی زمانبر خواهد بود. لذا این فناوری نیز برای بلوغ به زمان نیاز دارد. هنوز معلوم نیست که آیا رویکرد موتورولا با دوربین سلفی 60 مگاپیکسلی تصاویر واضح‌تری ارائه می‌کند یا خیر.

مشخصات کلی گوشی موتو اج ایکس 30

تاکنون در رابطه با مشخصات کلی این گوشی اطلاعات زیادی فاش شده است. برای مثال موتورولا موتو edge x30 یک صفحه نمایش 6.67 اینچی با وضوح +FullHD و نرخ نوسازی معادل 144 هرتزی دارد. این گوشی از +HDR10 و DCI-P3 برای نمایش رنگ های مختلف پشتیبانی می کند.

گوشی موتو Edge X30

منابع دیگری نیز در این باره اذعان داشتند که گوشی موتو اج ایکس 30، از دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی در پنل پشتی بهره می برد. این گوشی دوربین دیگری نیز با کیفیت 50 مگاپیکسلی دارد که در قالب لنز اولترا واید عمل می کند. لنز سوم نیز در پنل پشتی این گوشی، سنسور عمق 2 مگاپیکسلی می باشد.

تیزرهای اخیر نشان می دهد که این گوشی دارای باتری 5000 میلی آمپر ساعتی خواهد بود و از شارژ 68 واتی پشتیبانی می کند. پرچمداران جدید موتورولا در تاریخ 9 دسامبر در چین معرفی خواهند شد.