گوشی ریلمی V25
گوشی ریلمی V25 به صورت رسمی با رم 12 گیگی معرفی شد

گوشی ریلمی V25 با رم 12 گیگی به صورت رسمی توسط خود کمپانی معرفی شد

گوشی ریلمی V25 امروز توسط خود کمپانی ریلمی در کشور چین معرفی شد. در کنار معرفی گوشی ریلمی V25، هدفون های tws با نام بادز Q2S نیز معرفی شدند. گوشی جدیدا معرفی شده یعنی همان گوشی ریلمی V25، یک گوشی ریلمی 9 پرو است با این تفاوت که ریلمی وی 25 برای بازارهای چینی عرضه شده است. مشخصات بارزی که کمپانی ریلمی برای گوشی های چینی ریلمی V25 در نظر گرفته است، رم 12 گیگابایتی و فضای ذخیره سازی 256 گیگابایتی است. علاوه بر آن رنگ بدنه ی جذابیست که در برابر تابش نور خورشید تغییر رنگ می دهد.

همانطور که میدانید قبلا نیز در رابطه با تکنولوژی تغییر رنگ گوشی های Realme V25 البته با نام ریلمی 9 پرو، صحبت کرده بودیم. در ادامه نیز به سراغ معرفی هر آنچه که در رابطه با گوشی Realme V25 در دسترس است می پردازیم. اگر شما هم به گوشی های ریلمی علاقمندید این مگ را از دست ندهید.

مشخصات گوشی Realme V25

گوشی Realme V25 با همان دوربین که در گوشی Realme 9 Pro دیدیم راهی بازار می شود. به گفته کمپانی ریلمی، این گوشی از بابت مشخصات ظاهری همانند ریلمی 9 پرو است و با آن یکسان است. گوشی ریلمی وی 25 دارای همان LCD  با اندازه 6.6 اینچی و نرخ تازه سازی 120 هرتزی است. کمپانی سازنده گوشی های ریلمی، برای تامین انرژی گوشی، یک واحد باتری 5000 میلی آمپر ساعتی را در نظر گرفته است. باتری 5000 میلی آمپر ساعتی با سرعت 33 واتی شارژ می شود.

گوشی realme v25

تفاوت بین گوشی ریلمی وی 25 و ریلمی 9 پرو

تنها تفاوتی که بین دو گوشی Realme V23 و  Realme 9 Pro وجود دارد در یک واحد از دوربین است. دوربین اصلی در گوشی ریلمی وی 25 برای تصویربرداری واید مورد استفاده قرار میگیرد که 64 مگاپیکسلی است. این دوربین ها درون یک ماژول مستطیلی قرار گرفته اند. ریلمی در گوشی وی 25 خود دوربین اولتراواید را حذف کرده است. به جای دوربین اولتراواید در realme v25، میتوان لنز ماکرو 2 مگاپیکسلی را شاهد بود. علاوه بر آن، سومین دوربین نیز یک سنسور 2 مگاپیکسلی B&W است که برای تصویر برداری در حالت پرتره و یا بوکه مورد استفاده قرار میگیرد.

در رابطه با مشخصات نرم افزاری گوشی ریلمی v25 نیز میتوان به رابط کاربری جدید ریلمی اشاره کرد. کمپانی ریلمی برای گوشی v25 خود رابط کاربری خود کمپانی یعنی Realme UI 3.0 را در نظر گرفته است. این رابط کاربری در خارج از جعبه برای گوشی وی 25 قابل نصب است.

 

قابلیت جذاب تغییر رنگ بدنه در برابر تابش نور خورشید

یکی از ویژگی های جالب گوشی Realme 9 Pro این بودد که در زیر نور مستقیم خورشید تغییر رنگ می داد. حال نیز شاهدیم که کمپانی ریلمی قابلیت تغییر رنگ بدنه در برابر تابش نور خورشید را برای گوشی Realme v25 نیز در نظر گرفته است.

گوشی ریلمی V25

تکنولوژی تغییر رنگ به این شکل عمل میکند که پنل آبی رنگ پس از 25 ثانیه زیر نور خورشید یا هر نور فرابنفش دیگری به رنگ قرمز متمایل به صورتی تغییر پیدا میکند. پس از قرار گرفتن دور از تابش مستقیم نور خورشید آن هم به مدت سه دقیقه، رنگ صورتی به رنگ آبی تغییر می یابد.

نظر شما در رابطه با این سبک از تکنولوژی تغییر رنگ در بدنه گوشی چیست؟