گوشی جدید ریلمی
گوشی جدید ریلمی با دوربین سلفی زیر نمایشگر!

گوشی جدید ریلمی با دوربین سلفی زیر نمایشگر در سند ثبت اختراع نشان داده شده است!

گوشی جدید ریلمی:مدتی است که کمپانی ریلمی در حال کار بر روی اولین گوشی خود با دوربین زیر نمایشگر، است. این گزارش در واقع، در ماه سپتامبر منتشر شد. آقای Xu Qi Chase، معاون کمپانی Realme، تصویری از یک گوشی هوشمند در Weibo منتشر کرد که هیچ بریدگی یا سوراخی برای دوربین سلفی نداشت. او در قسمت نظرات پست توضیح داد که دستگاه با ناچ همراه نیست. انتشار این خبر مبتنی بر این موضوع است که گوشی جدید از فناوری دوربین زیر نمایشگر، استفاده می کند.

اولین گوشی کمپانی ریلمی با دوربین سلفی زیر نمایشگر

در مصاحبه اخیر gsmarena با Madhav Sheth از کمپانی Realme، استفاده از فناوری سلفی پاپ‌آپ برای دوربین سلفی عنوان بعید به نظر می‌رسد. گزارشات حاکی از آن است که کمپانی ریلمی چند نمونه اختراع نمودار وایرفریم را نیز ثبت کرده است.

کمپانی Realme، همچنین دستگاهی را نشان می‌دهد که جای مشخصی برای قرار گرفتن دوربین سلفی در آن وجود ندارد، که به شدت نشان‌دهنده قرارگیری سلفی زیر نمایشگر است. البته هیچ تضمینی وجود ندارد که طراحی نمایش داده شده در این تصاویر نشان دهنده‌ی طراحی واقعی گوشی Realme، در آینده باشد.

گوشی جدید ریلمی

با این حال، جزیره دوربین مطمئناً ظاهری آشنا دارد. این گوشی با سه گیره و فلاش LED در کناره های این گوشی تا جایی که می توان از روی تصاویر پخش شده تشخیص داد.

گوشی جدید ریلمیمشخصات ظاهری جدیدترین اختراع ریلمی

در بخش دو طرف صفحه نمایش و پشت این گوشی یک منحنی وجود دارد که به وضوح دیده می شود. برخی از خطوط آنتن نیز به وضوح در قسمت بالا و پایین قاب مشخص شده اند. این خطوط می تواند بیانگر جنس فلزی این گوشی باشد. بنابراین، این گوشی به احتمال زیاد یک مدل ویژه خواهد بود.

گوشی جدید ریلمی تصاویر بیانگر آنند که دکمه‌های مجزای صدا در سمت چپ و یک دکمه پاور باریک در سمت راست قرار دارد. بر روی این گوشی، هیچ نشانی از حسگر اثر انگشت نیز وجود ندارد. نبود حسگر اثر انگشت می تواند بیانگر وجود یک حسگر، در زیر صفحه نمایش باشد. در نهایت، به نظر می رسد که در بخش پایینی دستگاه، یک عدد اسلات سیم کارت و یا یک عدد پورت USB Type-C قرار داشته باشد.

گوشی جدید ریلمیسخن آخر

امیدواریم که اخبار منتشر شده بدان معنی باشد که قرار است به انتشار رسمی یک تلفن واقعی Realme با دوربین زیر نمایشگر، نزدیک‌ و نزدیک‌تر شویم.