بلک شارک 4S پرو
گوشی بلک شارک 4S پرو در میان رقبایش با بهترین عملکرد!

گوشی بلک شارک 4S پرو شیائومی در میان گوشی های اندرویدی بهترین عملکرد را دارد

با تکیه بر گزارشی از AnTuTu، میتوان جایگاه بهترین گوشی از نظر عملکرد را به گوشی بلک شارک 4S شیائومی اختصاص دهیم. با توجه به این که برای سومین ماه متوالی گوشی شیائومی بلک شارک 4S پرو به عنوان بهترین گوشی از نظر عملکرد شناخته شده است. در ادامه به لطف منبع AnTuTu، میتوانید با بهترین گوشی های میان رده نیز آشنا شوید.

بلک شارک 4S پرو

گوشی پرچمدار شیائومی با نام بلک شارک 4S پرو، با رم قدرتمند 16 و تراشه ی اسنپدراگون 888، به خوبی میتواند در برابر سایر گوشی ها به بهترین شکل عملکردی مناسب را نمایان کند.

گوشی موبایل بلک شارک 4S پرو

بهترین گوشی میان رده از دیدگاه AnTuTu

AnTuTu پلتفرم تعیین رتبه ی چینی، در کنار لیستی از پرچمداران، لیستی از گوشی های میان رده را نیز منتشر کرد. این لیست نشان میدهد که گوشی ویوو iQOO Z5 توانسته در این رقابت تنگاتنگ لقب بهترین گوشی میان رده را از آن خود کند.

پلتفرم AnTuTu همچنین افشا کرده است که به علت در دسترس نبودن داده های کافی از ده گوشی دارای اسنپدراگون 8 نسل 1، نتواسته است این ده گوشی را نیز رده بندی نماید. اما بهتر است بدانید، احتمال بسیاری وجود دارد تا گوشی های جدیدا معرفی شده ی Moto Edge X30 و Xiaomi 12 Pro به رتبه های اول صعود کنند.

بهترین گوشی میانرده گوشی اوپو فایند ان نیز در میان گوشی های تاشوی معرفی شده، به دلیل گرافیک قدرتمند و نبود اتلاف گرما، توانسته است در رتبه ی 5 قرار گیرد.

توضیحات بیشتر

با توجه به این که گوشی های میان رده از نظر تراشه چندان با یکدیگر تفاوت ندارند. لذا از نظر حافظه ی داخلی با یکدیگر مقایسه می شوند. اما بهتر است بدانید که 9 گوشی از 10 گوشی میان رده، تراشه ی اسنپدراگون 7000G دارند. به نقل از AnTuTu، گوشی iQOO Z5 عملکردی بهتر از گوشی آنر 60 پرو را نمایان کرد. علت آن نیز حافظه ی داخلی بود. گوشی vivo از فضای ذخیره‌سازی UFS 3.1 استفاده می‌کند که ویژگی رایج‌ پرچمداران است.