گواهینامه جدید UL)Demko) برای شارژر ۶۵ وات سامسونگ

گواهینامه جدید UL) Demko) برای شارژر ۶۵ وات سامسونگ

نتایج مربوط به ساخت شارژر 65 وات سامسونگ در حال حاضر به صورت کامل منتشر شده است. برای اولین بار در سپتامبر 2020 یک گواهینامه EP-TA865 برای این شارژر ارایه شد. در ژانویه سال جاری چند ویدئو از آن منتشر شد .گواهینامه بعدی در ماه فوریه صادر شد. کنون یک مجوز رسمی جدید دانمارکی دیگر به نام UL) Demko) نیز برای آن صادر شده است.

گواهینامه شارژر

این شارژر مشابه همان شارژر EP-TA865 است که تقریباً تمام مشخصات آن را که قبلاً توسط منابع دیگر ذکر شده ، دوباره تأیید می کند. تعجب آور نیست که این شارژر در کنار مشخصات PPS اختیاری خود از USB Power Delivery نیز استفاده می کند. و می تواند 65 وات را با ولتاژ 20 ولت استاندارد و 3.25 آمپر تامین کند. این شارژر همچنین می تواند 5 ولت ، 9 ولت و 15 ولت خروجی انجام دهد. یعنی این محصول با استاندارد عمومی PD مطابقت دارد. یک شارژر کاملاً همه کاره است که به راحتی می تواند برای دستگاه های دیگر از جمله برخی لپ تاپ ها استفاده شود.

آخرین موردی که ما شنیدیم ، سامسونگ در حال آزمایش پشتیبانی شارژر 65 وات بر روی دستگاه های خانواده Galaxy S22 است که انتظار می رود  در اوایل سال 2022 تست شود. ممکن است در رویداد 11 آگوست ، شاهد اولین فناوری 65W در Galaxy Z Fold3 باشیم. اگرچه ، اخبار برخی منابع هم اعلام کرده اند که Z Flip3 – ستاره دیگر این رویداد ، احتمالاً فقط با 15 وات شارژ رونمایی شود .

در پایان

این سوال که سامسونگ با فناوری شارژ 65 وات خود چگونه ویژگی های جدیدی ارائه خواهد کرد، هنوز ذهن کاربران را به خود مشغول کرده است. زیرا آزمایش های کوتاه مدت شارژ 45 وات این شرکت بر روی گوشی +Galaxy Note 10 ثابت شد. ضمن اینکه از نظر کارایی تفاوت چندانی با شارژر ۲۵ وات ندارد .

امیدواریم سامسونگ بتواند با این شارژر تجربه ی جدیدی ارائه کند.