گلکسی A21 با تصویری جدید خود را نشان داد

هفته گذشته رندرهای گلکسی A11 و A41 ظاهر شدند و طرح های آنها را فاش کردند. شرکت سامسونگ تصمیم گرفته به زودی گوشی گلکسی A21 سامسونگ را رونمایی کند. این گوشی جانشین A20 سامسونگ است که سال گذشته (2019) در ماه آوریل به بازار عرضه شد. گلکسی A20 هفتمین گوشی بود که در سال 2019 وارد بازار شد و در همان زمان کاربران بسیاری به سمت آن متمایل شدند. در حال حاضر با توجه به تصاویری که از گلکسی A21 منتشر شده است (این تصاویر در زیر نمایش داده شده اند) برخی از اطلاعات آن لو رفته است که در ادامه به شرح آن ها خواهیم پرداخت. البته در گذشته تصاویر رندری دیگری از این گوشی منتشر شده بود که به وضوح و جزئیات تصویر کنونی نبودند.

دوربین ها

در پنل پشتی این گوشی یک مجموعه ی چهار گانه از دوربین ها مشاهده می شود که هر چهار تای آن ها در یک کادر مستطیلی عمودی قرار گرفته اند و در خارج از کادر یک فلاش LED وجود دارد که به عکاسی در شب بسیار کمک می کند. در پایین تر از دوربین ها حسگر اثر انگشت نیز دیده می شود. بر روی نمایشگر گوشی، یک دوربین سلفی در گوشه ی سمت چپ گوشی وجود دارد اما در حال حاضر هیچ اندازه ای برای آن بیان نشده است. همچنین در مورد دوربین هیا پنل پشتی باید بگوییم که مشخصات خاصی گفته نشده است اما انتظار داریم که لنز واید، تله، ماکرو و در سنسور عمق سنج وجود داشته باشد. برخی از منابع گفته اند که شاید آخرین لنز TOF باشد که ما بعید می دانیم چرا که سنسور TOF برای گوشی هیا پریمیوم و رده بالا استفاده می شود، در صورتی که گلکسی A21 تنها یک گوشی میان رده است.

احتمالات

اطلاعای توضیح داده شده در قسمت دوربین ها، با توجه به عکس ها بیان شده است اما باید در گذشته اخبار هایی در مورد این گوشی نشت کرده است که آن ها را بیان می کنیم. در برخی از خبرها آمده است که سامسونگ از چیپست اگزینوس 7904 استفاده خواهد کرد و رم 4 گیگابایتی و حافظه ی داخلی 64 گیگابایتی ارائه خواهد شد. بیشتر منابع گفته اند که حتما شکاف کارت حافظه در این گوشی وجود خواهد داشت. باتری با ظرفیت 4000 میلی آمپر ساعت در این گوشی استفاده خواهد شد.

هر دو گوشی گلکسی A21 , A1 احتمالا در ایالات متحده رونمایی خواهند شد و زمان احتمالی برا رونمایی آن ها کمتر از دو ماه دیگر عنوان شده است. با توجه به این که این گوشی های هوشمند در حوزه میان رده ها قرار دارند، احتمال داده می شود که قیمت آن ها پایین و مناسب باشد. پیش بینین می شود که برای خرید این گوشی ها می توان از اپراتور های دیگری همچون Boost Mobile اقدام کرد. آن چیزی که ما شاد می کند این است که زمانی که گوشی های هوشمند سامسونگ رونمایی می شوند، در فاصله ای کمتر از یک ماه این محصولات به سرعت وارد بازار می شوند.