گلکسی واچ 3 از برند سامسونگ را چگونه ارزیابی خواهید کرد؟
گلکسی واچ 3 از برند سامسونگ را چگونه ارزیابی خواهید کرد؟

در حقیقت برند سامسونگ می تواند به شکل های متنوعی در بازار وجود خود را به اثبات برساند، این بار با طراحی و تولید گلکسی واچ 3 این کار را به پایان خواهد رساند.

پیش از خرید هر نوع وسیله ای نیاز است تا اطلاعاتی را در رابطه با آن بررسی کنیم. اگر این وسیله ی مورد خرید شما یک وسیله الکترونیکی است نیاز به بررسی دقیق تر دارید. این نوع از وسایل می توانند کمی متفاوت تر باشند و در واقع جزئیات بیشتری دارند. به عنوان مثال یکی از آنها سیستم سخت افزاری است که می تواند شما را با خوب بودن یا بد بودن یک وسیله آشنا کند.

این گلکسی واچ 3 چه زمانی عرضه خواهد شد؟

این ساعت هوشمند و بسیار شیکی که قصد دارید تا آن را بر روی دست خود ببندید می توانید در حدود یک ماه دیگر در بازار خریداری نمایید. این ساعت یک همراه همیشگی برای شما به شمار می رود و در واقع می تواند پایش همیشگی از سلامت شما را برعهده گیرد. بنابراین سعی کنید تا آن را دریابید و به هشدارهایی که می دهد توجه ویژه ای داشته باشید. این ساعت می تواند شارژ خود را از طریق داک شارژر انجام دهد که راحتی کار را برای شما به دنبال خواهد داشت.

انواع مدل های گلکسی واچ 3

اگر قصد دارید تا این گوشی را خریداری نمایید بهتر است تا با انواع مدل های احتمالی آن بیشتر آشنا شوید. تفاوت اصلی آن ها در اندازه مربوط به نمایشگرها خواهد بود. یک مدل با نمایشگری مشاهده خواهید کرد که 2.1 اینچ بوده و مدل دیگر آن با یک نمایشگر 4.1 اینچی عرضه می شود.

 جنس این ساعت هوشمند از چه موادی است؟

در واقع جنسی که ما برای چنین ساعت هوشمندی در اختیار داریم به تیتانیوم و همچنین آلومینیوم اشاره دارد. این دو جنس متفاوت از هم هستند اما در حقیقت هر دوی آنها با قیمت های متفاوت از یکدیگر به فروش خواهند رسید. مدلی که نمایشگری بزرگ تر دارد از نظر ابعاد آن هم بزرگ تر بوده و در نتیجه مواد بیشتری در آن بکار می رود که با کمی افزایش قیمت مواجه خواهد شد.

حافظه گلکسی واچ 3

این دستگاه می تواند 1 گیگابایت از حافظه رم خود را به همراه 8 گیگابایت از حافظه ذخیره سازی که دارد در اختیار شما قرار دهد. این ساعت به کوچک ترین قطره ی آبی مقاومت نشان می دهد و مانع از ورود آن خواهد شد. با انواع شبکه های ارتباطی هم ارتباط پایا برقرار می کند. بررسی ها نشان می دهند که این ساعت به هر نوع حسگری که در دیگر ساعت های هوشمند می بینید که به عنوان مال می توانیم حسگر مربوط به کنترل ضربان قلب را مثال بزنیم در خود جای داده است.