نسخه One UI 4.0
گلکسی نوت 10 نیز می تواند نسخه One UI 4.0 را دریافت کند!

خبری بسیار مهم برای طرفداران و دارندگان گلکسی نوت 10!

به نقل از phonearena، سامسونگ شروع به استخدام افرادی برای آزمایش‌ نسخه ی One UI 4.0 در گوشی نوت 10، در کره جنوبی کرده است. این افراد قرار است به‌روزرسانی One UI 4.0 را بر روی گلکسی نوت 10 آزمایش کنند. به نظر می‌رسد این غول فناوری سخت تلاش می‌کند تا به قول خود آخرین به‌روزرسانی One UI را برای گوشی‌های قدیمی‌تر گلکسی ارائه کند.

گویا این منبع موثق به طور قطع اذعان نموده است که این به‌روزرسانی هم برای گلکسی نوت 10 و هم برای مدل پلاس این گوشی، یعنی گلکسی نوت 10 پلاس انجام خواهد گرفت. ظاهرا هر دو مدل گوشی واجد شرایط دریافت نسخه ی One UI 4.0 بتا هستند.

روش دریافت نسخه One UI 4.0

ابتدا اپلیکیشن Samsung Members را درون گوشی اندرویدی خود پیدا کرده و دانلود کنید. در مرحله ی بعدی باید در برنامه ثبت نام کنید. پس از انجام این کار، می توانید نسخه بتا را با رفتن به تنظیمات > به روزرسانی نرم افزار، دانلود کنید. هنوز اطلاعات زیادی در رابطه با ویژگی هایی که از اندروید 12 و رابط کاربری One UI 4.0 به سری گلکسی نوت 10 خواهد رسید، در دست نمی باشد. با این حال، با توجه به اینکه این گوشی ها آنقدرها قدیمی نمی باشند (حدود 2 سال) و هنگام عرضه نیز با عنوان پرچمدار روانه ی بازار شده بودند، لذا قرار نیست گوشی نوت 10 پس از دریافت و اجرای این نسخه از اندروید دچار مشکل شود.

نسخه One UI 4.0

توضیحات بیشتر

البته همانطور که به نظر می رسد، قرار است همه ی قابلیت های نسخه ی بتا به حالت پایه ارائه شود. با این حال انتظار می رود که به روزرسانی های رسمی در ماه ژانویه و یا فوریه 2022 عرضه شوند.

گویا قرار است سری گلکسی S20 نیز به زودی به‌روزرسانی جدید One UI 4.0 را در کره جنوبی دریافت کند. بنابراین، اگر صاحب یک گوشی از خانواده ی گلکسی S20 هستید، می توانید منتظر دریافت آخرین نسخه اندروید یعنی One UI4 برای گوشی هوشمندتان باشید.