گلکسی بادز پلاس در رویداد آنپکد ظاهر شد

از مدت ها پیش شایعات زیادی در مورد هدفون جدید سامسونگ وجود داAت که هم اکنون در رویداد آنپکد رونمایی شد. در گذشته شرکت سامسونگ اعلام کرده بود که در صورت پیش سفارش پرچمداران سامسونگ یک جفت گلکسی بادز پلاس به آن ها به صورت رایگان هدیه خواهد شد، با این حال شما نیز می توانید گلکسی بادز پلاس را به صورت جداگانه با قیمت بین 150 تا 170 دلار خریداری کنید.

هدفون گلکسی بادز پلاس نسبت به نسخه قبلی خود پیشرفت چشمگیری داشته است که مهم ترین آن تغییر عمر باتری است، سامسونگ مدعی است که شما می توانید 11 ساعت از این هدفون به صورت مداوم برای پخش موسیقی استفاده کنید و در کنار آن ادعا می کند که در صورت استفاده از کیس شارژ این رقم دو برابر می شود، بدین معنا که می توانید 22 ساعت برای پخش موسیقی از آن ها استفاده کنید. شرکت سامسونگ برای دستیابی به این هدف، ظرفیت باتری را از 58 میلی آمپر ساعت به 85 میلی آمپر ساعت تغییر داده است و از طرفی دیگر جعبه ی شارژ نیز 270 میلی آمپر ساعت ظرفیت دارد. سرعت شارژ نیز بسیار بهبود یافته است به صورتیکه شما قادر خواهید بود که تنها با سه دقیقه شارژ کردن بتوانید به مدت یک ساعت از هدفون استفاده کنید و در واقع برای داشتن شارژ کامل کمتر از نیم ساعت وقت لازم است. البته دقت داشته باشید که میزان عمر باتری در پخش موسیقی با مکالمه متفاوت ست و با تمام ظرفیت گفته شده به اضافه ی جعبه ی شارژ شما می توانید 15 ساعت از گلکسی بادز پلاس برای مکالمه استفاده کنید و در صورت حذف جعبه شارژ این رقم نصف می شود و شما تنها می توانید 7.5 ساعت مکالمه داشته باشید.

کیفیت صدا چیز دیگری است که شرکت سامسونگ بسیار روی آن کار کرده است و هم اکنون هدفونی با کیفیت فوق العاده را به ما ارائه می دهد. شرکت سامسونگ به وسیله ی رابطه ی مطلوب خود با شرکت AKG، تنظیم صدا را بر عهده این شرکت گذاشت و نتیجه ی مطلوبی دریافت کرد. در ساختار گلکسی بادز پلاس از بلندگوهای دینامیکی فوق العاده عالی به همراه 3 میکروفون استفاده شده است که روند انتقال صوت را به خوبی پوشش می دهند در نتیجه کاربر، صوتی با کیفیت بالا دریافت می کند. گلکسی بادز پلاس از گوشی هایی با اندروید 5 با 1.5 گیگابایت رم و نسخه های بعد آن پشتیبانی می کند و همچنین حداقل آیفون برای پشتیبانی 7 است.

سامسونگ در حرکتی شگفت انگز امکان نصب اپلیکیشن بادز را بر روی سیستم عامل IOS فراهم آورده است که به کمک آن می توانید از این هدفون برای هر دستگاهی استفاده کنید و محدودیت را از بین ببرید. به راحتی می توانید گلکسی بادز پلاس را به چند دستگاه متصل کنید و همچنین از قابلیت بلوتوث آن بهره مند شوید. در حال حاضر این دستگاه در رنگ های سیاه، سفید، آبی و قرمز ارائه شده است که به احتمال زیاد از 25 بهمن در دسترس همگان قرار خواهد گرفت.