کیبورد بلوتوث در تبلت لنوو چه فوایدی دارد؟
کیبورد بلوتوث در تبلت لنوو چه فوایدی دارد؟

همانطور که می دانیم وجود کیبورد برای هر نوع تبلتی می تواند کار کردن با آن را ساده تر کند، یکی از فواید مربوط به تبلت لنوو هم استفاده از کیبورد بلوتوثی خواهد بود.

این تبلت که از نوع هیبریدی است در برند لنوو با نام های لاتین دیگر نیز مورد پذیرش قرار می گیرد که این نام ها IdealPad Duet 3i و همچنین  Yoga Duet 7i است. تنها تبلت هایی از لنوو هستند که در شرایط فعلا کیبورد وابسته به بلوتوث دارند و این کیبورد برای آنها فعالیت می کند. در این تبلت های کنونی آخرین نسخه از ویندوز یعنی ویندوز 10 قرار گرفته شده است.

طراحی مشابه تبلت لنوو با سرفیس مایکروسافت

بررسی ها حاکی از آن هستند که این تبلت فوق العاده شاید از نظر ظاهری تشابه زیادی با تبلت سرفیس مایکروسافت داشته باشد. تنها تفاوت آنها در نحوه استفاده از کیبورد خواهد بود که در برند لنوو این کیبوردها قابلیت جداسازی دارند اما در سرفیس مایکروسافت این قابلیت وجود ندارد.

خصوصیات اصلی تبلت را مرور خواهیم کرد!

شاید یکی از اصلی ترین مشخصات که برای کاربران هم قابل توجه بوده را به پردازنده نسبت دهند. در این دستگاه پیش رو شما می توانید از پردازنده نسل دهمی اینتل Core 7i نیز کمک بگیرید. پردازنده گرافیکی موجود از نوع اینتل آیریس پلاس می باشد که در حقیقت چنین پردازنده ای از جدیدترین انواع موجود در بازار می باشد و مورد تأیید هم خواهد بود.

تشخیص چهره در تبلت لنوو به چه صورتی است؟

انواع تبلت هایی که وجود دارند می توانند به راحتی تشخیص چهره را هم انجام دهند که این خصوصیت در لنوو هم به تأیید می رسد. این کار با کمک دوربین با سیستم فروسرخ انجام می شود. تنها زمانی که چهره ی صاحب اصلی و تعریف شده دیده شود قابلیت تأیید آن وجود دارد.

نمایشگر می تواند برای نمایش اطلاعات صفحه اصلی کیفیت  2K را نمایش دهد. ابعاد این نمایشگر  ۱۳ اینچی است. در صورتی که شما یکبار شارژ اولیه مربوط به آن را انجام دهید می توانید به آسانی تا 11 ساعت بعد هم استفاده از تبلت را داشته باشید.  

خصوصیات اصلی در تبلت IdealPad Duet 3i

از نظر ابعاد اصلی این محصول نمایشگر اصلی خود را با   ۱۰/۳ اینچی و کیفیت فول اچ دی نیز نمایش می دهد. پردازنده موجود در این تبلت با نام اینتل پنتیوم در جریان خواهد بود. درگاهی که برای اتصال بکار گرفته شده از نوع تایپ c می باشد که ارتباط بین دستگاه ها را برقرار می کند. زمانی که این تبلت را شارژ کنید تا 7 ساعت توانایی استفاده از آن وجود دارد.

رنگ های در نظر گرفته شده برای Yoga Duet 7i در نوع خاکستری و همچنین سفید و رنگ اراه شده برای IdealPad Duet 3i تنها خاکستری می باشد که احتمال تغییر در رنگ وجود دارد.