کتابخوان های آمازون با ویژگی های جدید از راه رسیدند

کتابخوان های جدید آمازون از راه رسیدند

آمازون به تازگی دو نسخه از کتابخوان های محبوب خود را روانه بازار کرد. این دو مدل کتابخوان آمازون که Paperwhite و Paperwhite Signature Edition نامیده می شوند ، تا حد زیادی شبیه به Signature Edition هستند. همچنین این دو محصول جدید پذیرای ویژگی های جدیدی می باشند.

ویژگی های جدید

مدل جدید Paperwhite دارای صفحه نمایش 6.8 اینچی بزرگتر با حاشیه های باریکتر در کنار است. حداکثر روشنایی 10 درصد افزایش یافته است و اکنون می توانید گرمی تناژ رنگ صفحه را برای خواندن راحت تر تنظیم کنید. Signature Edition بر اساس نور محیط روشنایی صفحه نمایش را بصورت اتوماتیک تنظیم می کند.

مشخصات سخت افزاری کتابخوان های جدید آمازون

عمر باتری به 10 هفته افزایش یافته که فوق العاده است. این طولانی ترین مدت برای هر کیندل تا کنون می باشد. مدل های جدید از طریق پورت USB-C شارژ می شوند و برای شارژ کامل حدود 2.5 ساعت باید منتظر بمانید. Signature Edition قابلیت شارژ بی سیم را ارائه می دهد. برای اولین بار است که این مورد را نیز در هر کتابخوان کیندل می بینیم. مدل پیپر وایت از حافظه داخی 8 گیگابایتب بهره می برد. این حافظه برای نسخه ی سیگنیچر ادیشن به 32 گیگابایت رسیده که برای یک کتابخوان فوق العاده بنظر می رسد.

مشخصات نرم افزاری کتابخوان های جدید آمازون

کتابخوان های جدید آمازون به یک رابط کاربری جدید مجهز شده اند. جابجایی میان صفحه اصلی، کتابخانه و کتاب فعلی شما بسیار آسان تر شده است. محیط کتابخانه بروز شده و اکنون دارای فیلترها و گزینه های مرتب سازی جدید، نمای مجموعه و نوار پیمایش جدید است. اکنون می توانید کتابخانه آمازون را با کمک یک گوشی هوشمند iOS یا Android که برنامه Kindle را اجرا می کند، همگام سازی کنید. این به کاهش مراحل راه اندازی با مراحل کمتری نسبت به تنظیم مستقیم آن در Kindle کمک می کند.

زمان عرضه

نسخه جدید Kindle Paperwhite و Paperwhite Signature Edition امروز برای پیش خرید آماده هستند. ارسال آنها از 27 اکتبر برای Paperwhite و 4 نوامبر برای Signature Edition آغاز می شود.