پوکو m4 پرو گیمینگ
پوکو m4 پرو گیمینگ در 15 فوریه 2022 راهی بازار هند میشود

گوشی پوکو m4 پرو گیمینگ در تاریخ 15 فوریه سال 2022 به هند عرضه می شود

همانطور که میدانید شیائومی گوشی هوشمند پوکو m4 پرو 5G خود را در ماه نوامبر سال 2021 معرفی کرده بود. قیمت گوشی پوکو ام 4 پرو 5G از 199 یورو در بازارهای اروپایی شروع می شد. اکنون نیز سه ماه پس از عرضه در اروپا گوشی Poco M4 pro گیمینگ وارد بازار هند می شود.

حساب هندی پوکو در توییتر افشا کرد که گوشی Poco M4 Pro Gaming در 15 فوریه سال 2022 راهی بازار هند می شود.

این یک گوشی به خصوص است که تجربه ی بی نقصی از بازی را برای کاربر فراهم میکند!

گوشی پوکو M4 Pro 5G یک گوشی با دوربین دوگانه است. مشخصات سخت افزاری نیز نشان می دهند که گوشی پوکو ام 4 پرو از تراشه ی مدیاتک با نام دایمنسیتی 810 فایوجی استفاده میکند. طبق تمامی ادعاهای پوکو، گوشی ام 4 پرو همان چیزیست که انتظار می رفت. به گفته ی منابع آگاه، پوکو ام 4 پرو مورد تست و بررسی قرار داده شده و دقیقا همان چیزیست که پوکو در باره ی آن ادعا کرده بود.

پوکو m4 پرو گیمینگ

مشخصات ظاهری گوشی پوکو m4 پرو 

پوکو گوشی m4 پروی خود را با یک LCD بزرگ 6.6 اینچی راهی بازار کرده است. نرخ نوسازی بالا، باتری قدرتمند و عملکرد مناسب پوکو m4 پرو گیمینگ نیز قابل تمجید است. در رابطه با ثبت تصاویر نیز میتوان به کیفیت بالا در عکاسی اشاره کرد. گوشی Poco M4 Pro برای اتصال با سایر دیوایس های هوشمند نیز از رقبای هم رده ی خویش چیزی کم ندارد.

زمان عرضه Poco M4 pro گیمینگ

برای عرضه ی شیائومی پوکو ام 4 پرو در هند می بایست تا یک هفته صبر کرد. پس از عرضه می توان از قیمت پوکو ام 4 پرو گیمینگ مطمئن شد. میتوان حدسیاتی در رابطه با قیمت پوکو ام 4 پرو ارائه کرد. برای مثال قیمت مورد انتظار برای گوشی Poco m4 pro gaming حدود 16999 INR (یا حتی ارزان تر) است. البته احتمال می رود نسخه ی رم 4 و حافظه ی 64 گیگی گوشی پوکو ام 4 پرو گیمینگ 199 یورو قیمت داشته باشد.