پوکو M2 پرو و تغییرات مؤثر در حافظه آن
پوکو M2 پرو و تغییرات مؤثر در حافظه آن

از وب سایت های معروف دنیا که خبرهایی را در خصوص مشخصات اولیه گوشی ها منتشر می کند گیگ بنچ است که این بار بر روی پوکو M2 پرو فعالیت دارد.

 زمانی که به خرید یک گوشی می پردازید برخی از توانایی آن برای افرادی که نیاز به سخت افزار پیشرفته ای ندارند بیشتر به چشم خواهد خورد. از جمله آنها می توانیم به میزان حافظه موجود نیز اشاره نماییم. اما با این حال زمانی که مشخصات این گوشی در سایت مورد معرفی قرار گرفته علاوه بر آشنایی با حافظه اصلی آن که شش گیگ می باشد می توانیم به حضو تراشه قدرتمند و علاوه بر آن آخرین ورژن اندروید هم اشاره کنیم.

 پوکو M2 پرو چه زمانی عرضه خواهد شد؟

در حقیقت زمان نهایی که از طریق شرکت برای ورود این گوشی به بازار هندی نیز در نظر گرفته شده در میانه های این هفته یعنی هفدهم تیرماه خواهد بود. در این زمان می توانید به آسانی عرضه مربوط به گوشی را مشاهده نمایید و حتی این گوشی را از نزدیک لمس نمایید.

 مشخصات اصلی پوکو M2 پرو

پس از آن که برای معرفی این محصول زمان قرار داده شد مشخصاتی از سیستم های موجود در آن هم رونمایی شده است. در واقع این سیستم ها عبارتند از: کاربرد آخرین ورژن از اندروید که این ورژن مربوط به اندروید 10 خواهد بود. تراشه مورد استفاده از نوع  کوالکام خواهد بود زیرا بر اساس نامی که بر روی گوشی می نهند وجود این تراشه تأیید شده است.

حداقل فرکانسی که انتظار می رود تا برای این محصول زیبا و قدرتمند در نظر داشته باشیم ۱/۸ گیگاهرتز خواهد بود. این تراشه به هشت هسته نیز مجهز می باشد. حتی این احتمال وجود دارد که صفحه نمایش موجود برای چنین گوشی به صورت فول اچ دی باشد و همچنین از نظر ابعاد هم حدوداً به ۶٫۶۷ اینچی نزدیک باشد. نمایشگر آن به صورت ال سی دی مشاهده می شود.

برای استفاده و ورود به گوشی باید از طریق حسگری که برای بررسی اثرانگشت شما تعریف شده از آن کمک بگیرید. در حقیقت این حسگر موجود اثرانگشت برای تشخیص حساسیت فوق العاده ای دارد. باتری موجود در آن در حدود 5000 میلی آمپر ساعت میباشد.

دوربین های موجود در پوکو M2 پرو

برای بررسی دوربین های این گوشی می توانیم به دوربین اصلی آن اشاره نماییم که این دوربین کیفیت 64 مگاپیکسلی را برای ذخیره تصاویر دارد. علاوه بر آن لنزهای متنوعی هم در گوشی وجود دارد که یکی از آنها فوق عریض با کیفیت 8 مگاپیکسل، دیگری ماکرو با کیفیت 5 مگاپیکسل و همچنین لنز مربوط به بررسی عمق با کیفیت 2 مگا پیکسل خواهد بود. دوربین جلوی آن هم که برای ثبت تصاویر سلفی کاربرد دارد 16 مگاپیکسل کیفیت را به همراه دارد.