پوکو گوشی منحصر به فرد که به بازار خواهد آمد!
پوکو گوشی منحصر به فرد که به بازار خواهد آمد!

هربار که سری به دنیای گوشی می زنیم مشاهده می کنیم که این بازار از نفس نمی افتد و هربار شگفتی در انتظارمان قرار دارد. پوکو نام گوشی است که به زودی وارد بازار خواهد شد.

پوکو در ابتدا به عنوان یک گوشی مدرن در بازار هندوستان عرضه خواهد شد که زمان عرضه مربوط به آن را برای ماه آینده در نظر گرفته اند. اما این زمان عرضه می تواند با توجه به شرایط بازار تغییراتی هم داشته باشد. این محصول هیچ تشابهی با سایر گوشی ها ندارد و در واقع این بار تنها برای هندی ها طراحی و ساخته شده است. این گوشی در زمره ی اسمارت فون ها جای خواهد گرفت.

محصولی خاص برای هندی ها با نام پوکو

با توجه به آنکه شرکت مربوط به این گوشی در ابتدا طراحی و مصرف آن را برای هندی ها در نظر گرفته است، بنابراین بعید به نظر می آید که سایر کشورها بتوانند از آن استفاده کنند. پس در ابتدا باید هندی ها به عنوان مصرف کننده وارد عمل شوند. اما شایعاتی که وجود دارند از این احتمال خبر می دهند که شاید پوکو M2از نوع پرو هم در راه باشد.

سیستم سخت افزاری پوکو

تراشه ای که برای چنین گجتی مورد استفاده قرار می گیرد می تواند از نوع متوسط یعنی تراشه اسنپ‌دراگون 720G باشد که بتواند نیازهای اولیه را برآورده سازد. بررسی های اولیه می تواند این نکته را به ما یادآور شود که شاید شما تشابهاتی را از این محصول مشاهده کنید. در واقع این تشابه به گوشی ردمی نوت 9 پرو نسبت داده شده است. علت تشابهی که وجود دارد به دلیل همکاری تیم طراحی شیائومی با این شرکت خواهد بود.

اگر در انتظار این گوشی هستید، این انتظارها در ماه آینده به اتمام خواهد رسید و می توانید این مدل گوشی را از نزدیک مشاهده کنید. با توجه به جدید بودن این اثر احتمال می رود که شاید برای عده ای جذابیتی هم نداشته باشد، بنابراین این برند باید خود را آماده هر اتفاقی کند.