گلکسی اس 22 اولترا
پوستر رسمی سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا فاش شد

پوستر رسمی سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا فاش شد

پس از شایعات و گمانه زنی های متعدد، دقایقی قبل یک پوستر رسمی توسط LetsGoDigital از گوشی سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا فاش شده است. ظاهرا رندرهای مفهومی تا حد زیادی صادق بوده و همخوان با پوستر منتشر شده اند. این پوستر، پرچم دار آینده سامسونگ را در کنار یکی دیگر از اعضای سری S22 نشان میدهد که به احتمال قوی اس 22 پلاس میباشد. سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا و پلاس دارای برآمدگی ماژول دوربینی مشابه با سری گلکسی اس 21 امسال هستند.

در قسمت پایین این پوستر افشا شده، نام Galaxy S22 Ultra به چشم میخورد. این گوشی علی رغم نامش، از ویژگی های گوشی های سری نوت سامسونگ بهره برده است. از جمله این ویژگی های بارز میتوان به لبه های بالایی و پایینی صاف، گوشه های تیز و قلم S اشاره کرد. در تصویر منتشر شده، مشخص نیست که گوشی دارای اسلات اختصاصی برای قلم S است یا خیر. اما همان طور که چندی پیش به آن اشاره کرده بودیم، به نظر میرسد به دلیل بولد کردن این قلم، گوشی گلکسی اس 22 اولترا دارای اسلات اختصاصی قلم در بدنه خود است.

گلکسی اس 22 اولترا

جزئیات بیشتر

در این طرح افشا شده، لنزهای دوربین پنج گانه به چشم میخورد که مستقیما از بدنه گوشی، بیرون زده اند. رنگ جذاب زرشکی نیز از دیگر مولفه هایی است که در این پوستر قابل رویت است. گوشی دوم که در کنار سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا، آمده است، تصویر گلکسی اس 22 پلاس را نشان میدهد. این گوشی به لحاظ ظاهری بسیار شبیه به سری گلکسی اس 21 طراحی شده است. هر چند نمیتوان قسمت های گسترده تری از این گوشی را در پوستر منتشر شده مشاهده کرد، اما میتوان گفت برآمدگی دوربین و حالت انحنای گوشه ها نسبتا کمتر شده است.

با اینکه LetsGoDigital یک منبع خبری کاملا معتبر اطلاق میشود، اما پیشنهاد ما این است که تا زمان تایید رسمی سامسونگ صبر کرده و جزئیات بیشتر را از زبان خود سامسونگ بشنوید! از آنجایی که تاریخ عرضه این گوشی ها فوریه سال 2022 اعلام شده است، هنوز فرصت برای افشاگری های گسترده تر وجود دارد. البته مجله خبری فروشگاه آنلاین دیجی بروز هر گونه اطلاعات تکمیلی در این خصوص را در اختیار شما همراهان همیشگی قرار خواهد داد.