پنل پشتی شیائومی 12
پنل پشتی شیائومی 12، 12پرو، 12 اولترا فاش شد

قاب‌های شیائومی 12، 12 پرو و 12 اولترا طراحی احتمالی پشت را نشان می دهند

به نقل از gsmarena، جدیدا شاهد افشای تصویر جدیدی از پنل پشتی شیائومی 12 هستیم. تصاویری از کیس گوشی های خانواده ی شیائومی 12 افشا شده است. این قاب ها خبر از طراحی احتمالی پنل دوربین گوشی شیائومی 12، 12 پرو، 12 اولترا نشان می دهد. همچنین این قاب ها در رابطه با تعداد دوربین های هرکدام از خانواده ی شیائومی 12، اطلاعاتی جزئی به ما می دهد. که ادامه بدان می پردازیم.

پنل پشتی گوشی Xiaomi 12

با توجه به تصویر افشا شده می توانیم به خوبی شاهد شیوه ی قرارگیری دوربین ها در جزیره ی دوربین گوشی شیائومی 12 باشیم. برای مثال گوشی شیائومی 12 قرار است از یک دوربین اصلی که در بالاترین بخش پنل ماژول دوربین قرار گرفته است، بهره ببرد. این گوشی همانند نسخه ی پروی خود 3عدد دوربین به همراه یک فلاش LED خواهد داشت.

پنل پشتی شیائومی 12بریدگی‌های موجود در جزیره دوربین گوشی شیائومی 12 و 12 پرو نشان از یک دایره ی بزرگ‌ برای دوربین اصلی 50 مگا پیکسلی است. همچنین دو ماژول کوچک‌تر برای لنزهای دیگر روی این پنل مشاهده می شود. منافذ باقی مانده برای فلاش LED است و یا ممکن است در جهت قرارگیری میکروفون تعبیه شده باشد.

پنل پشتی گوشی شیائومی 12 اولترا

با توجه به کیس شیائومی 12 اولترا، گویا این گوشی از ماژول های بیشتری نسبت به گوشی شیائومی 12 و 12 پرو بهره می برد. این قاب گوشی ویژگی های جالبی را افشا می کند. در روی این قاب برخلاف دو گوشی دیگر شاهد وجود 8 بریدگی هستیم که 5 واحد آن مشابه بریدگی های مختص دوربین می باشد. بزرگترین بریدگی در قاب شیائومی 12 اولترا، مربوط به دوربین اصلی آن است. در حالت کلی این کیس از تشابه بسیار میان گوشی شیائومی 12 اولترا و هواوی MATE40 خبر می دهد. همچنین این قاب نشان می دهد که گوشی شیائومی 12 قرار است مشابه گوشی دیگری با نام Honor Magic 3 وارد بازار شود. متاسفانه اطلاعات چندانی با توجه به این عکس از سنسورهای دوربین مشاهده نمی شود.

زمان عرضه ی شیائومی 12

به هر حال شایعه شده است که سری Xiaomi 12 نهایتا تا یک روز دیگر یعنی (12 دسامبر) وارد بازار می شود. با عرضه ی این گوشی بالاخره انتظارات به پایان خواهد رسید.