پرچمدار موتورولا
پرچمدار موتورولا با شارژ 144 واتی و دوربین 200 مگاپیکسلی!

جدیدترین پرچمدار موتورولا با دوربین 200 مگاپیکسلی، تراشه اسنپدراگون 8 نسل 2 و شارژ 144 واتی!

یک افشاگری جدید نشان می دهد که موتورولا در حال کار روی پرچمدار جدید خود است. موتورولا نام رمزی “Frontier” را بر روی این پرچمدار جدید گذاشته است. ظاهرا این گوشی پرچمدار از چندین مدت قبل در دست ساخت بوده است. به نظر می رسد که پرچمدار آینده ی موتورولا از لحاظ برخی از ویژگی ها با گوشی موتورولا موتو Edge X30 برابری می کند. البته کمپانی قدرتمند موتورولا به خوبی میتواند قابلیت های بسیار خاصی را برای کاربران خود فراهم کند.

مشخصات احتمالی گوشی پرچمدار موتورولا آینده

در رابطه با مشصات پایه ی گوشی پرچمدار موتورولا، بایستی بگوییم که این گوشی میتواند همانند گوشی پرچمدار جدیدا معرفی شده ی موتورولا با نام موتو اج ایکس 30، برابری کند. برای مثال احتمال بسیار قوی وجود دارد که صفحه نمایش پرچمدار موتورولا 6.67 اینچی بوده و OLED باشد که رزولوشنی معادل +FHD هرتزی را برای کاربر فراهم آورد. در رابطه با تراشه ی گوشی آینده ی موتورولا، شایعه شده است که قرار است اسنپدراگون 8 نسل 2 باشد. علت این امر نیز افشای شماره مدل تراشه است که SM8475 می باشد.

پرچمدار موتورولا با نام Frontier به همین منظور، احتمال بسیار قوی وجود دارد که این تراشه نیز با تکنولوژی 4 نانومتری TSMC ساخته شود. این احتمال نیز وجود دارد که به جای استفاده از تراشه ی کوالکام، از تراشه ی سامسونگ در ساخت گوشی استفاده شود. این کار موتورولا نیز ممکن است در راستای کاهش هزینه های تولید و یا بازدهی در تولید گوشی های موبایلش باشد. ظاهرا تراشه ی گوشی Frontier قرار است به همراه رم 8 و یا 12 گیگابایتی جفت شود. برای حافظه ی داخلی نیز، گزینه هایی مانند 128 و 256 گیگابایتی توسط شرکت Motorola در نظر گرفته شده است.

مشخصات احتمالی دوربین گوشی پرچمدار آینده ی Motorola

در رابطه با دوربین گوشی Frontier نیز شایعاتی به گوش می رسد. طبق گفته ی یکی از منابع، شرکت Motorola قرار است گوشی پرچمدار خود را با یک دوربین 200 مگاپیکسلی راهی بازار کند. سنسور 200 مگاپیکسلی با نام S5KHP1 سامسونگ به عنوان دوربین اصلی عمل کرده و در کنار دوربین اصلی آن، میتوان یک سنسور 50 مگاپیکسلی سامسونگ با شماره مدل S5KJN1SQ03 دید که به عنوان یک سنسور اولتراواید عمل می کند. همچنین در رابطه با دوربین سوم نیز احتمال می رود که تله فوتوی 12 مگاپیکسلی مدل IMX663 باشد. در رابطه با دوربین سلفی نیز احتمال می رود، سنسور 60 مگاپیکسلی OmniVision OV60A را همانند گوشی موتورولا Edge X30 داشته باشد.