پروژکتور سینمای خانگی
پاناسونیک اولین پروژکتور سینمای خانگی خود را عرضه‌ کرد!

پروژکتور سینمای خانگی پاناسونیک

پروژکتور سینمای خانگی پاناسونیک : این روزها شاهد تحولی در بازار پروژکتورهای سینماهای خانگی هستیم. ویژگی خاص این پروژکتور سه بعدی و فول اچ دی بودن آن است. پروژکتور جدید پاناسونیک زمانی که با فناوری Overdrive اصلی پاناسونیک ترکیب می شود، به کاهش کراستاک ( نویز ) کمک می کنند.

اولین پروژکتور سینمای خانگی سه بعدی پاناسونیک (PT-AE7000)

وضوح این پروژکتور 1920 در 1080 پیکسل می باشد .پروژکتور مدل PT-AE7000 اولین پروژکتور سه بعدی جهان است که از پنل های LCD شفاف با فرکانس 480 هرتز استفاده می کند.

فن‌آوری‌های کلیدی پروژکتور سه‌بعدی PT-AE7000U با همکاری مهندسان آزمایشگاه پاناسونیک هالیوودی، توسعه یافته‌اند. این متخصصان مشغول ایجاد دیسک‌های Blu-ray™سه بعدی هستند. مهندسان آزمایشگاهی پاناسونیک نقش های بسیار کلیدی را برای ایجاد استانداردهای صنعتی این محصول ایفا کرده اند. همچنین این پروژکتورها را از صفحات بزرگ به سایز خانگی نیز تغییر دادند. با کمک و تلاش دوطرفه بین شرکت پاناسونیک و مهندسان آزمایشگاه هالیوودی, سینمای خانگی جدید پاناسونیک طراحی این محصول از حالت 2 بعدی به 3 بعدی ارتقا یافت .

پروژکتور سینمای خانگیعملکرد منحصر به فرد این پروژکتور

پروژکتور 3 بعدی پاناسونیک عملکرد منحصر به فردی دارد که میتواند محتوای سه بعدی درجه یک استودیویی به مصرف کننده ارائه دهد. آرت رانکین، مدیر بخش پروژکتورها و بخش آموزش عالی در شرکت پاناسونیک، ارائه دهنده راه حل های همکاری، اشتراک گذاری اطلاعات و تصمیم گیری، گفت: “هنگامی که ما پروژکتورهای خود را ایجاد می کنیم، هدفمان تولید تصاویری است که دیدگاه هنری و هدف کارگردانان فیلم را به خوبی منعکس کند.

پروژکتور جدید این کمپانی ویژگی های بسیار خوبی دارد. مخصوصا برای کسانی که به دنبال سفارشی کردن سینمای خانگی خود هستند. بسیاری از دیسک‌ها و DVDهایBlu-ray™ دارای ابعادی بزرگتر نسبت به پروژکتور  16:9 برای مطابقت با اندازه تصویر (2.35:1) که در سینماها دیده می‌شود، هستند. به زبان ساده ابعاد DVD های Blue-ray™  عریض تر از پروژکتور 16:9 می باشند.

ویژگی های حافظه لنز هوشمند این پروژکتور

این دسته از پروژکتورها  به راحتی می توانند تا شش موقعیت زوم/فوکوس مختلف را انجام دهند. سوئیچ خودکار بین محتوای ویدیویی 16:9 و 2.35:1 نیز به لطف قابلیت تشخیص جنبه سیگنال در آن ها امکان پذیر شده است.

 

با این پروژکتورها در مصرف انرژی صرفه جویی کنید!

پروژکتور جدید پاناسونیک علاوه بر ویژگی های برجسته ی خود، یک محصول اکولولوجیکال نیز می باشد. سیستم مدیریت برق هوشمند آن، قدرت لامپ را به گونه ای تنظیم میکند که محیط نیاز دارد. میزان روشنایی مورد نیاز برای نمایش در محیط به خصوص تا حد مورد نیاز با توجه به نور مورد نیاز تنظیم می کند مدار دیجیتال پیشرفته پاناسونیک با تجزیه و تحلیل بیش از 3 میلیارد الگوی تصویر مختلف،می تواند به طور هوشمندانه توان خروجی لازم را تعیین کند. این فرآیند تجزیه و تحلیل پیشرفته، مصرف برق را تا 10 درصد کاهش می دهد، ، بنابراین در مصرف انرژی صرفه جویی می شود.