ویندوز 10 را در گلکسی اس 8 مشاهده خواهید کرد!
ویندوز 10 را در گلکسی اس 8 مشاهده خواهید کرد!

اینکه شما بتوانید جدیدترین نسخه ویندوز را بر روی گوشی خود اجرا کنید کار بسیار سختی است. اما در حال حاضر متخصصان موفق به نصب ویندوز 10 بر روی اس 8 شدند.

برند سامسونگ هربار قصد دارد تا با کمک تحولات موجود بازار را در دست بگیرد، در برخی از مواقع هم به خوبی این اتفاق رخ می دهد. در واقع می توان گفت که شاید یکی از رویاهای ویندوزی در حال حاضر اجرایی شده است. این که شما بتوانید تمامی جزئیات ویندوز 10 را بر روی گوشی خود داشته باشید، دیگر یک خیال نیست.

در حال حاضر شما می توانید این سیستم عامل را که در مایکروسافت فعال بوده بر روی گوشی خود اجرا کنید، اما امکان استفاده وجود ندارد. یعنی در شرایط کنونی امکان این که شما بتوانید گوشی سامسونگ خود را با ویندوز 10 فعال نمایید امکان پذیر نخواهد بود.

اگر نگاهی به روند اجرایی شدن ویندوز بر روی گوشی داشته باشیم از سال گذشته این تحقیقات انجام شده اند. حتی در برخی از موارد هم موفقیت هایی وجود داشته که می توان از بین آنها به اجرایی شدن این ویندوز بر روی پیکسل 3 اشاره نمود. افرادی که متخصص این کار هستند تمامی تنظیمات اولیه را انجام دادند. موفقیت از زمانی آغاز شد که توانایی ورود به دسکتاپ هم وجود داشت.

زمانی که شما بتوانید از طریق گوشی تغییرات را بر روی ویندوز اعمال کنید، یعنی موفقیت حاصل شده است. حتی این کار بر روی گوشی ها دیگر هم امتحان شد که خوشبختانه با تغییرات مبتی همراه بود. برای اطمینان از روند اجرایی شدن این فعالیت بر آن شدند تا از تراسه بنام  اسنپدراگون ۸۳۵ کوالکام بهره ببرند، این تراشه با قدرت فوق العاده ای که دارد به آسانی غیر ممکن را ممکن خواهد کرد.

چرا اجرایی شدن امکان پذیر نیست؟

در واقع باید به این نکته اشاره نماییم که در ویندوز 10 تغییراتی وجود دارد که نمی توانیم با استفاده از حسگرهای گوشی اس 8 به آنها برسیم. در واقع دوربین و برخی از خصوصیات گوشی مانع از آن خواهد شد. در حال حاضر این دورکاری با ویندوز را می توان برای گوشی های از نوع سیستم عامل اندرویدی امکان پذیر دانست.

باگ نشت حافظه رم در ویندوز 10

یکی از باگ های امنیتی مهم که می تواند به از دست رفتن اطلاعات شما منجربه شود، باگ مربوط به نشت حافظه ی رم خواهد بود. در نهایت علاوه بر آسیب به اطلاعات می توانید صفحه را به یک صفحه آبی تبدیل نماید. این مشکل در زمانی که شما در حال نصب ویندوز هستید امکان پذیر خواهد بود.

 هرچند این تلاش برای استفاده از ویندوز در گوشی شما وجود داشته، اما به منزله کاربرد و نصب کامل ویندوز بر روی گوشی نیست. این قابلیت بسیار مهم بوده و با سیستم های کنونی شاید در آینده نزدیک امکان پذیر نباشد. در حقیقت رفته رفته که علم پیشرفت می کند، نورهای امیدی برای رسیدن به موفقیت های دست نیافتنی هم دیده می شود. شاید نصب ویندوز بر روی گوشی یکی از آنها باشد.