وان‌پلاس Z می تواند بازار هند را دگرگون سازد!
وان‌پلاس Z می تواند بازار هند را دگرگون سازد!

از گوشی های جدید وان پلاسی که می تواند با کمک حسگر معروف اثرانگشتی خود تشخیص برای ورود را انجام  وان‌پلاس Z خواهد بود.

در هر گوشی مشخصات حرف اول را برای جذب نمودن مشتری می زند، در واقع می توانیم این نکته را مدنظر خویش قرار دهیم که وان پلاس زد هم هم از این قاعده مستثنی نبوده و تغییرات مثبتی را اعمال نموده است.

مشخصات سخت افزاری وان‌پلاس Z

 این گوشی قابلیت آن را دارد تا نمایگر امولدی را از نوع سوپر امولد بر روی خود داشته باشد. با کمک تراشه نصب شده از نوع اسنپدراگون 765G قدرت پردازش افزایش می یابد و این شما را حیرت زده خواهد کرد. ابعاد نمایشگری که بر روی آن وجود دارد تقریباً  ۶٫۵۵ اینچ می باشد و با کمک حسگر اثر انگشتی باز شدن صفحه اتفاق می افتد. نرخی که برای نوسازی آن تعریف شده نود هرتز می باشد و در نهایت با محدوده ی قیمتی سیصد دلاری خود می تواند بازار را در دست بگیرد.

وان‌پلاس Z می تواند بازار هند را دگرگون سازد!

 قیمت سیصد دلاری وان‌پلاس Z

بررسی ها نشان دهنده آن هستند که گوشی با چنین امکاناتی و به چنین قیمتی کمتر وجود دارد. بنابراین در رده گوشی هایی می باشد که بسیار مقرون به صرفه تعریف می شوند. هندی ها به دنبال چنین گوشی هایی هستند که در عین مناسب بودن قیمت معقولی هم داشته باشد.

دوربین وان‌پلاس Z چگونه تعریف شده است؟

دوربین در هر برندی می تواند پس از مشخصات فنی بسیار موشکافانه مدنظر یک مشتری قرار گیرد. بنابراین علی رغم پیش بینی های خوبی که در راه است، اما این احتمال هم می رود که شاید دوربین نتواند رضایت هر مشتری را به خود جلب کند. این دوربین موجود در واقع به صورت کلی 64 مگاپیکسل می باشد، که از این میان یک دوربین با لنزی دارد که فوق عریض است. دوربین فوق عریض می تواند شانزده مگاپیکسل را به ثبت برساند.

علاوه بر آن برای به ثبت رساندن تصاویری از نوع ماکرو که عمق توسط آن مشخص می شود، یک حسگر از نوع دومگاپیکسل تعریف خواهد شد. برای گرفتن تصاویر سلفی دورینی باکیفیت مناس 16 مگاپیکسل وجود دارد که در داخل یک روزنه به دور از هر نوع خطری جای دارد.

 فضای اصلی برای ذخیره کردن اطلاعات به صورت حدودی 6 گیگ و علاوه بر آن 128 گیگ در نظر گرفته شده است.

 برای این محصول از یک باتری ۴۳۰۰ میلی‌آمپر ساعت کمک گرفته شده است که در رده بهترین باتری ها قرار ندارد اما نیاز شما را به خوبی پاسخ می دهد.