پیام رسان واتساپ
واتس اپ محدودیت زمانی برای “حذف پیام” را حذف میکند

واتس اپ محدودیت زمانی برای “حذف پیام” را حذف میکند

شایان ذکر است که واتس اپ به عنوان یک پیام رسان بسیار محبوب در بین کاربران شناخته شده است. لذا در این مسیر کاربران زیادی را به خود اختصاص داده است. واتس اپ در طی سال های اخیر، با ارائه قابلیت هایی فراتر از سرویس پیامکی، پیشرفت های زیادی را به خود دیده است. اما در این میان وقتی صحبت از ویژگی های عصر جدید میشود، واتس اپ هنوز راه های نرفته ای را پیش رو دارد!

یکی از این حوزه ها، قابلیت حذف پیام ارسال شده است. این ویژگی در سال 2017 معرفی شده است. پس از آن یک چارچوب زمانی برای پیام های ارسالی تعیین شده است. به این صورت که در مدت زمان بیشتر از تایم تعیین شده، امکان حذف پیام ارسال شده برای کاربر وجود ندارد. با این حال گزارشات اخیر از احتمال حذف این مورد خبر میدهند.

پیام رسان واتساپ

جزئیات بیشتر

در حال حاضر واتس اپ به کاربران خود حدود 4096 ثانیه (68 دقیقه و 16 ثانیه) اجازه میدهد تا پیام ارسال شده خود را از هر دو طرف پاک کنند. با این حال طبق اطلاعات اخیر، احتمالا WhatsApp در طی یک آپدیت، محدودیت زمانی مربوط به حذف پیام را حذف میکند.

WABetaInfo اکنون شواهدی را از آخرین نسخه بتا WhatsApp افشا کرده است. این شواهد نشان میدهد که زمان بندی حذف پیام‌ ها حذف شده است. اما در حال حاضر این امر محقق نشده است. در دسترس نبودن این ویژگی در تمام نسخه ‌های بتا واتس اپ نیز نشان میدهد که این ویژگی هنوز تا تحقق و توسعه آن فاصله دارد.

حذف محدودیت زمانی برای حذف پیام در واتساپ

به همین دلیل ناچاریم تا زمان ارائه بروزرسانی جدید منتظر بمانیم. البته مجله خبری دیجی بروز هر گونه اطلاعات تکمیلی را در اختیار شما همراهان همیشگی قرار خواهد داد. به نظر شما علاوه بر مورد یاد شده، جای چه قابلیت هایی در پیام رسان WhatsApp خالی است؟